20 yılı aşan süredir faaliyet gösteren, yurtiçi ve yurtdışında bir çok Taahhüt ve Yatırım projesine imza atmış, geride bıraktığı 20 yıl boyunca tüm kontratlarını ve yatırımlarını başarıyla hayata geçirmiş ve bir marka haline gelmiş YP İNŞAAT A.Ş., enerji sektöründe de EPC ve yatırımcı olarak faaliyet göstermek amacı ile 2015 yılında %100 hisselerine sahip olduğu YP ENERJİ A.Ş.’yi kurmuştur.

Her geçen gün hızla büyüyen YP Enerji, dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle hızla büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan YP Enerji, yenilikçi ve geliştirilebilir bakış açısıyla iş dünyasına fark katmaktadır. Enerji sektöründe, küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerlemekte olup, sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamayı hedef koymuştur. Sektörde önemli bir konumda olan YP Enerji, bu yolda hızla ilerlerken araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ağırlık vermektedir. Toplumsal konulardaki sorumluluğunu iş sorumluluğunun önemli bir parçası olarak gören YP Enerji, bu alanda da hayata değer katacak çalışmalar yapmayı sürdürmektedir.

YP Enerji, içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, gerçekleştirdikleri yatırım ve projelerle ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya ve en önemlisi Türkiye’ye “enerji katmaya” devam etmektedir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Korhan İsbir
+90 538 973 3090
korhan@ypenerji.com.tr
Ankara

HABERLER

HIS Solar Türkiye Sıradışı Bir Projeye Daha İmza Attı

HIS Solar Türkiye’nin solar kablo ve bağlantı ekipmanları tedariğini üstlendiği “Havuzlar Üzerinde Kurulu Güç Bakımından Dünyanın En Büyük Güneş Enerjisi Santrali” tamamlandı. 1 MW’lık kurulu güce sahip santral, Türkiye’de ve ...

YP Enerji’den Arıtma Tesisi Üzerine Kurulu Türkiye’deki İlk Güneş Enerjisi Üretim Tesisi

Yalova'da atık suları temizleyen havuzun üzerine kurulacak ve bu manada Türkiye'de ilk özelliğini taşıyacak güneş enerji paneli güç sıralamasında dünyanın en büyük tesisi olacak. Yalova'da atık suları temizleyen Yalova Atık ...