Türkiye’nin elektrikli araç şarj istasyonları ve istasyon ağ çözümleri alanında öncü şirketi Zebra Elektronik A.Ş. 2011 yılında kurulmuştur. e-Mobilite ekosisteminin tüm katmanlarına çözümler üretmeye odaklanmış şirketimiz, kendi bünyesinde yürüttüğü ar-ge faaliyetleri ile akıllı şarj istasyon donanımlarını ve yazılımlarını geliştirip üretmekte ve Voltrun markasıyla elektrikli araç şarj istasyon ağ operatörlüğü hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Voltrun ağ operatörlüğü çerçevesinde; bir istasyona sahip bina yönetiminden, binlercesine sahip enerji devine veya bir elektrikli araca sahip bireysel kullanıcıdan, binlercesine sahip kurumsal filolara kadar tüm şarj yönetimi ihtiyaçlarının karşılanabildiği esnek bir platform oluşturularak, voltrun.com webportalı üzerinden tarafların kullanımı sağlanmaktadır. İstasyon sahibi işletmeciler, merkezi olarak tarife ve ödeme yönetimlerini sağlayıp, kullanım ve erişim raporlarını alabildikleri gibi, elektrikli araç sahipleri de kullanıcı dostu Voltrun Mobil Uygulaması ile tüm şarj hizmetlerine online olarak erişebilmekteler.

Zebra Elektronik, farklı ağ operatörleri için de istasyon üretimi yapmakla birlikte, operatörlerin müşterilerine şarj yönetim hizmeti sağlayabilmeleri için ihtiyaç duydukları yazılımları ezOperator Yazılım Paketi ile sunmaktadır.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Veysel Yurdagel
+90 532 345 9572
vyurdagel@voltrun.com
İstanbul

HABERLER
No posts found.