Upsolar
 

Upsolar, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli solar fotovoltaik (PV) modüller geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir.Upsolar, dünya genelinde müşterilerimiz için pazarda en iyi kalite - maliyet oranına sahip, güvenli uzun vadeli yatırımları garanti eden solar fotovoltaik (PV) modüller geliştiriyor ve üretiyor. Upsolar, en iyi modül bileşenlerini kullanarak ve sektörün lider sistem dengesi çözümleri üreticileriyle çalışarak talep eğrisinin önünde kalabiliyor ve müşterilerin farklı performans ve estetik gereksinimlerini karşılamak için yenilikçi ve özel PV teknolojileri sunuyor.

Ürün Ar-Ge'sine adanmışlığı ile esnek üretim platformları, Upsolar'ın en iyi modül performansını ve güvenilirliğini garanti etmesini ve az varlıklı iş yaklaşımını korumasını sağlıyor. Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika genelindeki ofisleri ile Upsolar'ın uzman ekibi, solar enerjinin global düzeyde benimsenmesini hızlandırmak üzere hem yerleşik ve hem de gelişmekte olan PV pazarlarında köklü bir yere sahip. Upsolar'ın tüm ürünleri, sektörün lider markalarınca destekleniyor ve ürün verimi her sistemin ömründe üstün performans sağlanmasını garanti ediyor.

Upsolar’ın yüksek kalite standartları ve sürekli devam eden yenilikçiliği, bizim benzerlerinden ayrılmamızı sağlıyor. Müşterilerimizin en iyi yatırım geri dönüş değerine sahip olabilmeleri için ihtiyaç duydukları performansı yakalamaları adına, tedarik zincirinde yer alan güçlü ortakları ile uyum içinde çalışıyoruz.

“Her Aşamada Mükemmellik” ilkesine bağlı kalarak, modüllerimizi en iyi kalite-maliyet oranı ile piyasaya ulaştırıyoruz. Şangay'da bulunan Test ve Geliştirme Merkezimizde Upsolar'ın uzman teknik ekibi, maksimum performans ve dayanıklılığı garanti etmek için ürünlerimiz üzerinde çok sıkı testler yapıyor.

İletişim
Esra Canpolat
+90 544 660 5415
esra.canpolat@upsolar.com
İstanbul