TÜV Rheinland uluslararası alanda teknik hizmet sağlayıcısıdır. Dünya çapında 20.000 çalışana ev sahipliği yapan firma çeşitli konularda test, sertifika ve denetim hizmetleri sunmaktadır. 1872’de Almanya kuruluşumuzdan bu yana; insan, çevre ve teknoloji arasındaki etkileşimlerde güvenlik, kalite ve sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmek için çözümler geliştirmektedir.

TÜV Rheinland solar alanında, fotovoltaik modül ve bileşenleri için test ve belgelendirme hizmetleri sunan global bir liderdir. 25 yılı aşkın bir süredir biriken zengin deneyimlerimiz sayesinde, dünya çapında PV üreticilerinin% 80’ine hizmet ederek ürün kalitesini ve güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyoruz. ISO 17025 standartlarına göre akredite edilmiş laboratuvarı ve 170’den fazla uzmanıyla, güneş enerjisinde dünya çapında hizmet veriyoruz. Solar panel, solar komponent , solar santrallerde denetim ve test hizmetleri ile güvenilir ve sürdürülebilir kalite anlayışını sağlamaya çalışan TÜV Rheinland, solar sektöründe faaliyet gösteren her firmaya test hizmeti sağlamaktadır.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Pervin Demirci Kaplan
+90 216 665 3218
pervin.demirci@tr.tuv.com
İstanbul

HABERLER

GoodWe TÜV Rheinland “All Quality Matters” 6. Kez Kazandı

GoodWe, üst üste altıncı kez “TÜV Rheinland All Quality” Ödülü'nü kazandı. TÜV Rheinland PV Ödülleri töreni, 28 Nisan'da Çin'in Hangzhou kentinde düzenlendi. GoodWe, büyük konut tipi ve küçük Ticari&Endüstriyel orta ...