Dünyanın lider akıllı güneş çözümleri sağlayıcısı olarak Trina Solar, küresel sürdürülebilir gelişimi desteklemek amacı ile fotovoltaik ürünler, uygulamalar ve servisleri sunmaktadır. Sürekli yenilik sayesinde fotovoltaik endüstrisinin gelişmesine ve  fotovoltaik enerjinin daha geniş şebekelere ulaşmasına katkıda bulunmaktadır. Tüm insanlığın menfaati için küresel yenilenebilir enerjinin gelişimini dünyada arttırmayı misyonu olarak benimsemiş ve  fotovoltaik enerjinin daha büyük kitlelere ulaşmasında önemli bir rol üstlenmiştir.

1997 yılında Çin’in ilk fotovoltaik modül üreticisi olarak kurulan Trina Solar, şu an dünyanın en büyük üreticilerinden biri konumundadır. 2016 yılı sonu itibarı ile tüm dünyada kurulu 23 GW’tan fazla modülü kullanılan Trina Solar, küresel anlamda 10% dan fazla pazar payına sahiptir. 6 GW’dan fazla yıllık üretim kapasitesi, 8 üretim tesisi ve laboratuvarlar, 20’den fazla ülkede satış noktası ve 14000’den fazla çalışanı ARGE çalışmaları ve sayısız patenti ile Trina Solar dünyanın en tecrübeli, yenilikçi ve saygın fotovoltaik modül üreticilerinden birisidir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Melih Güngör
+90 533 030 3603
melih.gungor@trinasolar.com
İstanbul

HABERLER

Trina Solar, Fransa’da Düşük Karbonlu Bifacial Modüllerin Kullanıldığı İlk Projede Tercih Edildi

Güneş Enerjisi sektörünün lider çözüm sağlayıcısı olan Trina Solar, 16 MWp kapasiteli  ‘özel düşük karbonlu’ Bifacial PV modüllerini Fransa'daki EDF Renewables Enerji Şirketine tedariğini sağlayacak. Yenilenebilir enerji sektöründe küresel bir ...