Tegnatia, Türkiye’den T-Dinamik A.Ş. ve Yunanistan’dan Egnatia Grubu’nun katılımıyla 2013 yılında kurulmuş olup, ana faaliyet alanı ”Anahtar Teslim” güneş enerji santrali kurulumudur.T-Dinamik A.Ş. 2011 yılında Ak-Taş Dış Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuş olup, yenilenebilir enerji kaynaklarından rüzgar ve güneş enerjisi konularında, Türkiye, Yunanistan ve Romanya’da yatırımlar yapan bir şirkettir.

Egnatia Grubu ise 1980 yılında Yunanistan’da kurulmuş olup, inşaat ve mühendislik hizmetleri konularında Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, İngiltere ve Türkiye’de başarıyla faaliyet göstermektedir. Bu ülkelerdeki güneş enerji sanrali kurulumu 130MW’ı aşmış olup, ayrıca 60′ın üzerinde rüzgar ölçüm istasyonu kurulumu gerçekleştirilmiştir.Tegnatia’nın verdiği hizmetler başlıca orta ve büyük ölçekte güneş enerjisi projelerinin tasarım, uygulama, işletme ve bakımıdır.

Firmanın hedefi lisans geliştirilmesi konusunda bu hizmetleri güvenilir birşekilde sunmak, böylece yatırımın en kısa sürede geri dönmesini sağlamaktır.Bu konuda ana tedarikçilerle yakın işbirliği içerisinde olan Tegnatia müşterilerine özel sistemleri dayanıklı ürün ve kaliteli hizmetlerle sunarak :

Maksimum proje performansı
Ekonomik çözüm
Zamanında kurulum ve işletmeye alma
Profesyonel proje yönetimi sağlar.

Tegnatia’nın amaç ve bağlamına uygun ve stratejik istikametini destekleyen, Entegre Yönetim Sisteminin etkin ve sürekli olarak gelişimini öngören, kalite, iş sağlığı ve güvenliği hedeflerinin çerçevesini belirleyen bir Entegre Yönetim Sistemi politikası sunulmaktadır.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Rıfat Öcal
+90 533 050 9042
rifat.ocal@tegnatia.com
İstanbul

HABERLER

SMA ile Tegnatia 100 MW Büyüklüğünde İnvertör Tedarik Sözleşmesi İmzaladı

Türkiye'de enerji talebi hızla artmakta. Buna paralel kurulu güneş enerjisi kapasitesinin 2024 yılına kadar yaklaşık 6 GW'dan 10 GW'a çıkması bekleniyor. Hızla gelişen güneş enerjisi sektöründe önemli bir iş birliği ...