Sunel
 

SUNEL Group, Fotovoltaik Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretim Projelerini, dizayn aşamasından başlayarak operasyonel bir tesis hale getirilmesine kadar ve sonrasında İşletme ve Bakım Hizmetlerinin (O&M) sağlanması dahil tüm hizmetleri sağlayabilen bir Mühendislik, Tedarik ve İnşaat (EPC) firmasıdır. Bu hizmetleri verirken, her zaman teknolojiyi takip ederek, değişime ayak uydurarak ve analitik mühendisliğin ışığında, pazardaki en yüksek kalite ve en uzun ömürlü çözümleri sunmaktadır.

5 kıtada olmak üzere 18 ülkede faaliyet gösteren ve dört yüzden fazla projeyi hayata geçirerek ve bu projeleri ilgili ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştiren SUNEL GROUP girdiği pazarlarda hep en önde gelen firmalar arasında yer almıştır.

SUNEL Group son derece deneyimli ve uzmanlaşmış mühendis, proje yöneticileri, saha yöneticileri ve teknisyenlere sahip bir firmadır. Bilgi, deneyim ve güçlü stratejik ortaklıkları ile yatırımcılara teknik ve ekonomik ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. FV Güneş Enerjisi projeleri sürekli işbirliği gerektiren uzun vadeli yatırımlardır. SUNEL Group olarak güven, dürüstlük ve şeffaflığın uzun vadeli işbirliğinin temelini oluşturduğuna inanmaktadır. Müşterilerine yatırımlarının maksimum geri dönüşünün sağlanması için sürekli olarak danışmanlık, destek ve hizmet vermektetedir. SUNEL Group’un yatırımcılarına taahhüdü, katma değer sunabilen kanıtlanmış akıllı çözümler ile uygulamalar yapmaktır.

Hizmetlerimiz:
- Mühendislik, Tedarik, İnşaat (EPC)
- İşletme ve Bakım (O&M)
- Fizibilite Çalışması ve İş Analizi
- Proje geliştirme, Danışmanlık, Kalite Kontrolü
- Yatırım Ortaklığı (21 kelime)

İletişim
Gökhan Dilek
+90 216 540 8649
gd@sunelgroup.com
İstanbul