Bağımsız PV denetim uzmanları olarak kazançlı yatırımlarınız için sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz. Başta üretim raporlaması, santral planlaması, santral denetimi, yazılım geliştirme ve eğitimleri olmak üzere PV sistemlerin her aşamasında sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Projelerinizin münferit gereksinimlerini tespit ederek, proje bazlı güvenli çözümler üretiyoruz. SolPEG olarak bilimsel ve profesyonel yaklaşım ile güvenilir, şeffaf, uyumlu, zaman planlamasına uygun çalışmalarla kısa sürede PV sistemlerin üretim analizlerinde lider marka konumuna yükseldik.

Araştırma projelerinde, konferanslarda ve farklı organizasyonlarda aktif rol alarak, güncel gelişmeleri takip ediyor, bunları sunduğumuz servislerde uyguluyoruz. Yıllardır sunduğumuz hizmetler ile oluşturduğumuz bilgi birikimimiz ve saha tecrübemizle solar enerji üretiminde sizlere destek vermeye devam ediyoruz.

Servislerimizle ilgili detaylı bilgi için web-sitemizi inceleyin. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Can Tutaşı
+90 530 883 7777
c.tutasi@solpeg.com
Ankara

HABERLER

Üyemiz SolPEG’ten Müteahhitler Birliği’ne GES Müşavirlik Hizmeti

Üyemiz SolPEG, Türkiye Müteahhitler Birliği'nin, Building Awards 2014'te Yılın En İyi Uluslararası Projesi ödülünü alan LEED Platinum Sertifikası'na sahip binasının çatısına kurulan 9 kWe'lık PV sistemin projelendirmesinden, kabulüne kadarki tüm ...

SolPEG, PVSYST Eğitimlerine Devam Ediyor

SolPEG, Türkiye’de PVsyst eğitimi düzenlemeye devam ediyor. Uluslararası çapta 9000 MW’ın üzerinde GES fizibilite, simülasyon/üretim analizi tecrübesi ile SolPEG, bir çok ülkede periyodik olarak düzenlediği eğitimlerine Türkiye'de de devam ediyor ...