Solar İstanbul Konferans Programını İncelediniz Mi ?

Yılın en kapsamlı güneş enerjisi fuarı Solar İstanbul’a sayılı günler kaldı.

Fotovoltaik teknolojilerden yeni iş modelleri ve gelişen pazarlara, yeşil sertifikalandırmadan kendi enerjisini üreten tesislere, kamu politikalarından yerli üretime kadar birçok konu başlığıyla, güneş enerjisi sektörünün derinlemesine ele alındığı konferans programı, birbirinden değerli isimlerin katılımıyla gerçekleşecek.

GENSED Başkanı Halil Demirdağ, GÜNDER Başkanı Kutay Kaleli ve GÜYAD Başkanı Cem Özkök’ün oturum başkanlığı yapacağı konferanslarda; AVERE Genel Koordinatörü Haluk Sayar, TWRE Kurucu Başkanı Sedef Budak, EPİAŞ Piyasa İzleme Komitesi Başkanı Fatih Yazıtaş, GÜNAM Direktörü Prof. Dr. Raşit Turan ve SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi Direktörü Dr. Değer Saygın gibi alanında uzman ve sektörün dinamiklerini en iyi şekilde değerlendirecek olan konuşmacılar yer alacak.

Sektörün en önemli ve kritik konularının masaya yatırılacağı konferanslar, 11 – 13 Mart 2020 tarihleri boyunca İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Solar İstanbul kapsamında, Güneş Salonu, Mavi Salon ve Yeşil Salon olmak üzere 3 farklı salonda eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Oturumlar hakkında detaylı bilgi almak için www.solaristanbul.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.