Solar İstanbul İçin Geri Sayım Başladı !

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Solar İstanbul – Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı için geri sayım başladı!

Güneş enerjisi sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan Solar İstanbul yaklaşırken, fuara paralel olarak organize edilecek olan konferans programı, seminer ve eğitimler hakkında detaylar da netleşmeye başladı.

İşte Solar İstanbul’un öne çıkan ilk isimleri:

• Akademisyen, ekonomist ve yazar Prof. Dr. Emre Alkin, “Ekonomik Daralmadan Toparlanmaya Geçiş: Riskler, Tehlikeler ve Fırsatlar” konulu oturumuyla bilgi ve birikimlerini Solar İstanbul ziyaretçileriyle paylaşacak.
• Technicall Kurucusu ve Teknik Destek Mühendisi Kerem Çilli, hem bireysel hem de endüstriyel çatı sahipleri için farklı içeriklerden oluşan seminerleriyle GES kurulumları hakkında bilinmesi gereken tüm detayları aktaracak.

Solar İstanbul Konferans Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şener Oktik’in de konuşmacı olarak yer alacağı program hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz online kayıt için www.solaristanbul.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ezgi ÖZDEMİR
+90 551 244 1851
ezgi.ozdemir@tgexpo.com
info@solaristanbul.com.tr