Solar İstanbul B2B Görüşme Fırsatlarıyla İş Birliklerinizi Genişletin

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Solar İstanbul – Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı, iş görüşmelerinizi kurumunuza veya şahsınıza ait özel localarda gerçekleştirebileceğiniz yenilikçi ve profesyonel bir platform sunuyor.
Solar İstanbul B2B Platform, ikili iş görüşmelerinizi planlarken zamandan tasarruf etmenizi ve sizi en doğru sektör profesyonelleriyle bir araya getirerek görüşmelerinizden maksimum verim elde etmenizi hedefliyor. Üstelik fuarda stant almadan da kurumunuzu temsil etmenize olanak tanıyor.

Solar İstanbul B2B Platform ile 11-13 Mart 2020 tarihleri boyunca her gün sizin için ayrılmış özel localarda mevcut müşteri ve iş ortaklarınızı ağırlayabileceğiniz gibi, potansiyel alıcılarla bir araya gelebilir, yeni tedarikçilere ulaşabilir, konferans konuşmacılarıyla fuar öncesinde planlamak koşuluyla tanışma imkânına sahip olabilirsiniz.

Sistem önce şirket profilinizi oluşturmanızı, ardından yayınlanmış diğer profilleri incelemenizi sağlıyor. Sistem içinde İhtiyacınıza en doğru yanıtı verebileceğini düşündüğünüz tüm firmalara toplantı talebi iletebiliyor, tarafınıza iletilen toplantı taleplerini de değerlendirebiliyorsunuz.

Sektörün ulusal ve uluslararası profesyonellerini bir araya getirecek olan Solar İstanbul B2B görüşme fırsatlarından yararlanmak ve kayıt olmak için: https://solar-istanbul-2020-b2b-meetings.b2match.io/

Murat ATUK
+90 555 302 60 29
murat.atuk@tgexpo.com
info@solaristanbul.com.tr
www.solaristanbul.com.tr