Smart Energy, SEF 2018 Kyiv’e Megawatt Sponsoru Olarak Katılıyor

Smart Energy, SEF 2018 Kyiv’e Megawatt Sponsoru Olarak Katılıyor

Doğu Avrupa’daki en büyük ticari faaliyetlerden biri olan ve enerji alanındaki en yeni teknolojileri buluşturan “Sürdürülebilir Enerji Forumu ve Doğu Avrupa Ticaret Fuarı”nın 10’cusu, bu yıl 16-19 Ekim 2018 tarihlerinde yine Kiev’de gerçekleşecek.

SEF 2018 Kyiv; Doğu Avrupa pazarının yeni enerji teknolojilerinin beklentileri ve fırsatları, yeni trendler, sanal enerji santralleri, enerji depolama, enerji verimliliği, yenilenebilir enerji (güneş+rüzgar) projeleri gibi pek çok konuya odaklanacak.

Bu yıl, 4 gün sürecek SEF 2018 Kyiv, enerji teknolojilerinin aktif gelişimi ve Ukrayna’da “yeşil” projelerin uygulanması için elverişli yatırım koşulları bazında; geliştiriciler, üreticiler, tedarikçiler açısından yeni fırsatlar yaratmaya devam edecek.

“SEF Ödülleri 2018” töreni, geleneksel olarak etkinliğin ilk gününde Orta ve Doğu Avrupa’daki sürdürülebilir enerji alanındaki projeler için düzenlenecek.

Smart Energy, yenilenebilir enerji sektörünün tüm segmentlerine hitap eden “Sustainable Energy Forum of Central and Eastern Europe”un Megawatt Sponsoru olmaktan gurur duyuyor.