SMA, Daha Güçlü Evsel Sistemler İçin Yeni Ürün Ailesi Sunny Tripower 3.0–6.0‘ı Sunuyor

Yeni Sunny Tripower 3.0-6.0 ile Maksimum Enerji Verimliliği sunar. SMA, bu ürün sayesinde; invertörden alınan yüksek performansı, kullanıcıları için maksimum kolaylık ve konforla birleştirerek, entegrasyon ve gölgelenme çözümleri ile çatılardaki her türlü zorlukla başa çıkabilen Sunny Tripower 3.0–6.0 ile maksimum enerji verimliliği ve en düşük elektrik maliyetini sağlamış oluyor.

Sunny Tripower, ihtiyaç olabilecek her türlü özelliği içerisinde barındırıyor; PV modüllerden en iyi verimi almayı sağlayan TS4-R optimizer iletişim altyapısı entegre edilmiş OptiTrac Global Peak özelliği sayesinde daha da gelişmiş bir teknoloji sunuyor. Bu özellik sayesinde, modüllerin gölgede olması bir sorun olmaktan çıkıyor. OptiTrac Global Peak’in entegre gölgelenme yönetimi sayesinde, gölgelenmenin sınırlı olduğu koşullarda dahi maksimum enerji üretimi elde ediliyor. Aşırı gölgelenme ya da karmaşık çatı yapılarında ise TS4-R modül optimizeri, yine maksimum üretim için kolaylıkla ve seçimli olarak kullanılabiliyor.

TS4-R optimizerlerin seçimli olarak kullanılması, sadece ihtiyaç olan modüllerde optimizer bulunması anlamına geliyor. Bu eşsiz özellik sayesinde, mevcut optimizer çözümlerinin aksine, kullanım süresi boyunca hiçbir zaman gölgede kalmayacak olan PV modüllerde optimizer kullanılması gerekmiyor. Bu da ilk yatırım maliyetlerinin ve dolayısıyla toplam enerji maliyetinin düşmesine yardımcı olur.

Sunny Tripower 3.0–6.0 hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.