APALI Grup; bünyesinde Pronen Enerji, Proton Otomasyon ve FACS Makine markaları ve şirketleriyle Türkiye’de ve dünyanın 28 farklı ülkesinde, 2006 yılından beri faaliyet gösteren şirketler topluluğudur. Tüm iştirakleriyle, uzun süreli iş birliklerini hedefleyerek, çağdaş bir çalışma disiplini ile mühendislik meslek etiğine uygun bir şekilde devam etmektedir.

Ülkemizde ve dünyada günden güne artan bir ivme ile büyüyen yenilenebilir enerji sektöründe, 2010 yılında Proton Otomasyon’un bir markası olarak faaliyete geçen Pronen Enerji, aynı yıl içerisinde ilk hidroelektrik santralini devreye almıştır.

2013 yılında ilk çatı üzeri Güneş Enerji Santralinin kurulum ve devreye alma işlemini gerçekleştirerek, Güneş Enerjisi sektöründe yatırımcı ve EPC kimliği ile yer almıştır.

2015 yılında şirketleşerek Pronen Enerji San.Tic.Ltd.Şti. ünvanını almıştır.

2017 yılında ise yatırımlarına yenisini ekleyen Pronen Enerji firmasına ait Arazi GES tesislerinin kurulum ve devreye alma işlemlerini tamamlayarak, Çatı ve Arazi GES yatırımcısı olmuştur.

2019 yılında İzmir ofisinin de açılışını gerçekleştirerek gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projeler için ulaşılabilirliğini arttırmıştır.
Güneş enerjisi sektöründe hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana, yatırımcı ve EPC kimliği ile faaliyetlerine devam eden Pronen Enerji, GES yatırım ve projelerine, yatırımcı kimliğinin vermiş olduğu hassasiyet ve şeffaflık ile devam etmektedir.

Yatırımcılara; bürokratik süreç takibi, proje geliştirme, ürün seçimi, kalite kontrol, kurulum ve devreye alma hizmeti, işletme-bakım, izleme ve danışmanlık alanlarında faaliyetler gösteren Pronen Enerji, sağladığı bu hizmetleri mühendislik etiğine uygun olarak hassas ve şeffaf bir şekilde yürütmektedir.

Hizmet sağladığı bu alanlarda, yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımcılar ile uzun süreli iş birliklerini hedeflemektedir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Burak Yorgun
+90 534 450 64 22
by@apali.co
www.apali.co

HABERLER
No posts found.