Projeler


– Solar Vizyon:
Dijitalleşme, elektrikli ulaşım, akıllı binalar, blockchain ve elektrik depolama teknolojileri ile ilgili her yıl özel bir konferans düzenliyoruz.
Detaylar için tıklayın


– Solar Rehber: 100 Soru & 100 Cevaptan oluşan güneş enerjisi rehberinde sektör ile ilgili en çok sorulan soruların pratik cevaplarını veriyoruz ve yüzbinlerce kişiye ulaştırıyoruz.


– Solar App: Tablet ve cep telefonları için özel geliştirmekte olduğumuz uygulama sayesinde online bilgilendirme ve konuma bağlı olarak basit fizibilite analizi yapıyoruz.


– Solar Çatı: Her yıl güneş enerjili çatılar ile ilgili özel bir konferans düzenliyoruz.
Detaylar için tıklayın


– Solar Banka: SPK kontrollü kitlesel fonlama ve enerji kooperatifleri gibi tabana yayılan finansal çözümleri hayata geçirerek her vatandaşın mikro GES yatırımcısı olmasını istiyoruz.


– Solar Tur: Özel olarak tasarladığımız güneş enerjili ve elektrikli otobüs ile farklı ülke ve şehirlerde güneş enerjisi konusunda bilgilendirme ve biliçlendirme çalışmaları yapıyoruz.


– Solar Cadde: Dünyanın en önde gelen güneş enerjisi şirketlerini bir cadde konseptinde bir araya getiriyoruz ve onları yatırımcılar ile buluşturuyoruz.
Detaylar için tıklayın


– Solar Dergi: Yılda dört kez çıkardığımız dergi içinde yerel ve global sektör haberlerini, teknolojik gelişmeleri ve örnek uygulamaları paylaşıyoruz.


– Solar Kampanya: Başta sosyal medya kanallarımız olmak üzere birçok farklı mecrada güneş enerjisinin ülkemize ve dünyaya sağladığı büyük faydaları anlatıyoruz, konu ile tanıtım ürünleri tasarlıyor ve dağıtıyoruz.


– Solar 100: Üyelerimiz ile birlikte sivil toplum örgütlerinin çatılarına ücretsiz mikro güneş enerjisi santrali kurulumu yaparak, güneş elektriği konusundaki farkındalığı arttırıyoruz.
Detaylar için tıklayın


– Solar Pazar: Bizi takip eden çok sayıda kişi ve kurumu, temiz enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle bir araya getirerek, güvenli bir bilgi ve ürün alışverişi ortamı sağlıyoruz.


– Solar Tasarım: Giyilebilir tekstil ürünleri, güneş enerjili ürünler, şehir mobilyaları gibi farklı tasarımlar geliştiriyoruz ve bunları kamuoyunun kullanımına açıyoruz.


– Solar Center: Elektrik tüketiminin tamamını güneşten sağlayan bir eğitim merkezi kurup, farklı güneş enerjisi teknolojilerini ve uygulama örneklerini gösteriyoruz.
Detaylar için tıklayın