Prefabrik Yapı A.Ş, 30. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor

Üyemiz Hekim Holding’in lokomotif şirketlerinden biri olan Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 30. kuruluş yıl dönümü; başta Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere tüm Hekim Holding şirketlerinin yönetici ve çalışanlarının bir araya geldiği gala gecesinde büyük bir coşkuyla kutlandı.

Özel video gösterimleriyle zenginleşen gecede, açılış konuşmasını gerçekleştiren Prefabrik Yapı Genel Müdürü Sn. Mustafa Tolunay; ‘6 kıtada yaklaşık 150 ülkede bayrağımızı dalgalandıran ve hammaddelerinin neredeyse tamamını kendi bünyesinde üreten bir ailede çalışıyoruz’’ dedi ve ayrıca İDDMİB’in açıkladığı ilk 1.000 ihracatçı firma arasına 4 farklı firmasıyla giren, üst üste iki yıldır İSO ikinci 500 listesinde bulunan Hekim Holding’in, BIM çalışmasını Türkiye’de harekete geçiren 10 firma arasında yer aldığını kaydetti.

Sn. Mustafa Tolunay’ın ardından kürsüye çıkan Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Öner Hekim; 07.07.1989 tarihinin, Prefabrik Yapı A.Ş.’nin kuruluşunun yanı sıra Hekim Holding’in ilk yapıtaşı olması açısından çok önemli bir tarih olduğunu belirtti. ‘’8 şirket, 8 işletmeyle ülkemize ve insanımıza çok güzel hizmetler verdik. İstihdam sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz’’ diyen Sn. Öner Hekim; yeni yatırımlara hız kesmeden devam edileceğini açıkladı. ‘’Gerçekleştireceğimiz yatırımlar neticesinde, üretim yelpazesi ve ürün gamı anlamında dünyada tek olacağımıza inanıyorum. Biz; yeniliklere açık, gerçekten hızlı kararlar alabilen ve onları anında olgunlaştıran bir grubuz’’ ifadeleriyle Hekim Holding ve şirketlerinin gücüne vurgu yaptı.