Güneş Enerjisi sektöründe köklü deneyimlerimiz ve kurumsal değerlerimizle hizmette kaliteyi esas alan bir EPC olarak, fark yaratan çözümler sunuyoruz.

Yenilikçi yaklaşımı ile kalite odaklı hizmetler sunan Özgen Solar, enerji sektöründe elli yılı aşkın tecrübesi ile faaliyet gösteren Özgen Elektrik’in güneş enerjisi sektöründeki markasıdır.

“ÖZümüzde kalite, GENlerimizde yenilik var.” ilkesiyle hareket eden kuruluşumuz, anahtar teslim fotovoltaik panel uygulamaları ile, uygun yapı ve arazi şartlarının bulunduğu her yere temiz ve yenilenebilir enerji götürmeyi hedeflemektedir. Özgen Solar, fabrikalar ve sanayi tesislerine sunduğu endüstriyel çözümlerin yanısıra müstakil konutlara, alışveriş merkezlerine, devlet dairelerine ve otoparklara uygulanabilecek sistemleri de kapsayan çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Nasıl Çözümler Sunuyoruz?

Küresel enerji dönüşümünün ülkemizdeki öncülerinden biri olan kuruluşumuz, projelerde mühendislik, tedarik, devreye alma, işletme, izleme, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Kuruluşumuz; üretim gücü, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi çözümler geliştirme yetkinliği sayesinde kaliteli hizmeti ve sürdürülebilir başarıyı esas alır.

1. Çatı ve Cephe Çözümleri
2. Güneş Takip Sistemleri
3. Otopark Sistemleri
4. Ticari Çözümler

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Sefa Konak
+90 544 839 8020
skonak@ozgen.solar
Ankara

HABERLER

Tüm GES Çözümleri Bir Arada

Güneşe ulaşmak imkansız mı? Belki evet, Ancak onun sonsuz enerjisini yanımızda hissetmek şimdi çok kolay. Özgen Solar, enerjinin üretilmesinden yönetilmesine kadar her aşamada çözümler sunuyor. Dünyadaki sayılı tesislerden biri olan ...

Sıcaklık Artışı ile Panellerin Verimliliği Arasında Nasıl Bir Bağlantı Var?

Şekilde Ankara’daki üretim tesisimizin çatısında bulunan fotovoltaik panelli sistemden alınan sıcaklık değerleri verilmiştir. Gördüğünüz gibi dış ortam sıcaklığı 37°C civarında iken panellerin çalışma sıcaklıkları 70°C’ye ulaşmaktadır. Panellerin güneş ışınlarını alması ...