Maxima


2017 yılında kurulan MAXİMA, uluslararası alanda güneş enerjisi sistemleri konusunda öncü bir EPC firması olan Asunim Grup bünyesinde faaliyet göstermektedir. Merkezi Ankara’da bulunan MAXİMA, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerjisi santrallerinin izleme ve bakım & onarım hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

MAXİMA, dünya çapında sahip olduğukları tecrübe ve referanslarına ek olarak dünyanın farklı ülkelerinde bulunan mühendis kadrosu ile çözüm ve destek ortağı olarak müşterilerinin ihtiyacına yönelik hizmetler sunmaktadır.

MAXİMA'nın başlıca hizmet alanları; santrallerin uzaktan izlenmesi, önleyici ve düzenleyici bakım üretim raporlaması, performans takibi, tesis yönetimi, arızalara anında müdahale, yedek parça ve stok yönetimi, üretim optimizasyonu, santrallerin teftiş ve durum tespiti, çöken veya hasar gören santrallerin rejenerasyonu hizmetleridir. Tüm bu hizmetleri, sadece bakım onarım alanında uzmanlaşmış uluslararası mühendis ve teknik kadrosu ile gerçekleştiren MAXİMA, farklı yükleniciler tarafından inşa edilmiş güneş enerjisi santralleri için de hizmet vermektedir.

İletişim
Emrah Sarı
+90 535 962 0023
emrah@maximaenerji.com.tr
Ankara