Legrand Grup Türkiye, Geleneksel Bayi Toplantısı’nda İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Geleneksel Bayi Toplantısı’nda iş ortaklarıyla bir araya geldi. 200’e yakın iş ortağının katılımı ile Kıbrıs Cratos Premium Otel’de gerçekleştirilen toplantılarda; ilk gün 2018’in en iyi satış yapan bayileri ödüllendirilirken, ikinci gün ise tüm markalarımız için ürünlere yönelik workshoplar düzenlendi. Toplantının asıl gündemini ise  Legrand Grup Türkiye’nin 2019 hedefleri ve her markada gerçekleşecek yeni ürün lansmanları oluşturdu.

Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Bayi Toplantısı’nı 14-16 Ocak 2019 tarihleri arasında Kıbrıs Cratos Premium Otel’de gerçekleştirdi. Legrand Grup Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın, üst yönetim ve ticari ekiplerin katılımıyla gerçekleşen toplantılara, Türkiye genelinden 200’e yakın iş ortağı katıldı.

Legrand, İnform, Estap ve Bticino markalarının 2018 yılı performansları ve gelecek hedeflerinin detaylarıyla konuşulduğu toplantıların gündemini ise Legrand Grup Türkiye 2019 hedefleri oluşturdu. 2 gün süren toplantıların kapsamında bayilere, tüm Legrand markalarının son teknolojiyle tasarladığı ürünlerine yönelik workshoplar düzenlendi. Ayrıca her markada en yüksek ciro yapan ve en iyi çıkış yapan bayilerini ödüllendirildi.