Konar Enerji, Solar Show MENA 2019 Konferansına Konuşmacı Olarak Katılıyor!

Konar Enerji 19-20 Şubat 2019 tarihleri arasında Mısır’da gerçekleşecek Solar Show MENA 2019 konferansına konuşmacı olarak katılıyor!

Uluslararası birçok dev firmanın yer aldığı bu konferans, stand katılımlı fuar alanına da sahip içerisinde Konar Enerji olarak yer aldığımız, sınırlı sayıda firmaya konuşmacı olma hakkı tanınıyor. Konuşmacılardan biri olan Konar Enerji CEO’su Tolga Murat Özdemir PV Entegreli Microgrid Uygulamalar hakkında, Güneş, Enerji Depolama, yakıt bazlı Jenaratörler ve Şebeke destekli ya da desteksiz Micogrid çözümler üzerine firmamızın sunduğu çalışmaları ve çözümleri aktaracak.

Bugüne kadar Kontek Otomasyon firmasının 25 yıllık tecrübesi ile birlikte hem yurtiçi hem yurtdışında EPC (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) işleri yapan Konar Enerji, bu mühendislik kabiliyetlerini artık PV, Depolama, Jeneratör ve Şebeke destekli “Microgrid” uygulamalarında kullanmaya başladı.

Güneş Enerjisi sektöründe yürütmekte olduğu projelerle birlikte 80 MWp’lik kurulum tecrübesi olan KONAR, güneş enerjisi santrallerinden de ötesini vaat ediyor!