ISTRICH Enerji, yatırımcılara, finans kuruluşlarına, hukuk firmalarına ve kurumsal şirketlere teknik, ekonomik, hukuk, finansal ve strateji uzmanlığı sunan lider danışmanlık ve mühendislik firmasıdır.

Karmaşık problemlerin çözümünde kanıtlanmış beceri ve analitik gücü ile ISTRICH, müşterileri ve iş ortakları ile başarılı bir birliktelik sürdürmek adına akılcı ve parlak bir rehberlik sunar. Bu rehberlik için verilen hizmetler, teknik, mühendislik, hukuki ve düzenleyici destek, iş stratejisi ve planlama, piyasa ve talep tahmini, politika analizi ve risk yönetim danışmanlığıdır.

Başarımız, danışmanlarımızın üstün kabiliyetlerinden gelmektedir. Her biri kendi alanlarında uzman olarak bilinen, özenle seçilmiş, güvenilir, akademik ve endüstriyel uzmanlar ile yakın ilişileri olan ve disiplinlerarası işbirliğini ve duyarlık hizmeti vurgulayan kurumsal felsefesi ISTRICH’i ön plana çıkarmaktadır.

İş ortaklarımız ile birlikte tamamladığımız profesyonel tecrübelerimiz arasında Hidroelektrik Enerji Santralleri, Özelleştirmeler, Rüzgar Enerjisi Santralleri, Güneş Enerjisi Santralleri bulunmaktadır. Bu güne kadar yönettiğimiz ve her biri ayrı bir başarı hikayesi olan bu projelerin değeri 3,5 milyar USD’yi geçmiştir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Kutay Kaleli
+90 312 446 4142
kutay@istrich.com
Ankara

HABERLER

SolarSohbet-KutayKaleli-Istrich

KUTAY KALELİISTRICH İşveren mühendisliği Bankaların talepleri Sahada dikkat edilen noktalar Danışmanlık Mevcut mevzuatların değerlendirilmesi ...