INGETEAM FOTOVOLTAİK & ENERJİ DEPOLAMA İNVERTÖRLERİ konusunda lider uluslararası bir üretici olup, tüm PV sistemlerine uygun geniş bir portföyde anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

SOLAR & ENERJİ DEPOLAMA İNVERTÖR ürün gamı aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır:

– Tek fazlı mesken uygulamaları için trafosuz multi-MPPT: 5 – 6 kW dizi invertörler.
– Tek fazlı trafosuz çift MPPT: 3 – 6 kW batarya invertörü.
– Üç fazlı mesken & ticari çatılar için tek ve multi-MPPT trafosuz dizi invertörler: 20 – 33 – 40 kW
– Üç fazlı ticari çatı & endüstriyel uygulamalar ve şebeke ölçeğinde PV santralleri için dizi invertörler : 110 kW 1000 Vdc’de ve 160 kW 1500 Vdc’de.
– Üç fazlı 3.6 MVA’ya kadar PV & ENERJİ DEPOLAMA merkezi invertörleri: 1000Vdc ve 1500 Vdc olmak üzere iki seviyede
– ORTA GERİLİM SEVİYESİNDE PV & ENERJİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ: Anahtar teslim trafo ve hücreli invertör istasyonları 14.4 MVA’ya kadar olup tam donanımlıdır ve özelleştirilebilmektedir.
– ENERJİ YÖNETİMİ & ÖZ TÜKETİM ÇÖZÜMLERİ
– DİZEL-PV ÇÖZÜMLERİ
– Tam entegre SCADA, PV Santral Kontrol Cihazı (PPC) ve yönetim sistemleri

Firma farklı yerel şubelerle tüm kıtalarda faaliyet göstermektedir: İspanya (Merkez, invertör üretimi, invertör güç istasyonu montajı); ABD ve Brezilya (invertör üretimi, invertör güç istasyonu montajı); İtalya ve Güney Afrika (satış ve servis şubeleri ve invertör güç istasyonu montajı); Fransa, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Çin, Tayland, Vietnam, Avustralya, Filipinler, Şili, Meksika, Panama (satış ve servis şubeleri)

Ingeteam ayrıca mesken ve ticari uygulamalarla beraber hızlı ve yüksek güçlü 400 kW’ kadar Elektrikli Araç Şarj İstasyonları da geliştirmekte ve üretmekte olup dünya çapında binlerce ünite halihazırda sağlamıştır. Ayrıca, Servis Partner ağı sayesinde ürün ve servis hizmetlerini dünya çapında sunmaktadır .

Ingeteam bugüne kadar yenilenebilir enerji için 65 GW güç dönüştürücüsü sağlamış olup 16 GW’dan fazla yenilenebilir enerji santral operasyon ve bakım portföyü ile en büyük 10 firma içerisindedir. Ingeteam Grup 23 ülkedeki kalıcı yapıları ve 4000’den fazla çalışanı ile tüm dünya çapında faaliyet göstermektedir. Ar-Ge iş faaliyetlerinin temelini oluşturmakta ve her yıl cironun %5,5’inden fazlası Ar-Ge’ye yatırılmaktadır.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Barış Sözener
+90 535 396 7004
baris.ingeteam@paxenerji.com
İstanbul

HABERLER
No posts found.