II. Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası 30-31 Mayıs’ta !

Sizi çok özel bir etkinliğe davet ediyoruz. Otomotiv ve Enerji sektörünün en büyük markalarının katkılarıyla Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası’nı kutluyoruz.

30 – 31 Mayıs tarihlerinde Maltepe Sahil Gösteri Alanında gerçekleşecek açık hava etkinliğinde, dünyada ve ülkemizde satılan birbirinden özel elektrikli ve hibrid araçlar, ücretsiz bir şekilde kullanıcılar tarafından test edilebilecek. Tesla’nın otomotiv dünyasında yankı uyandıran ve kullanıcıların İstanbul’da ilk defa deneyimleme fırsatı bulabileceği Tesla Model 3, Model S ve Model X araçları da yer alacak.

Maltepe Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi destekleriyle, Kültür A.Ş. İstanbul Enerji A.Ş. ve İspark A.Ş.’nin de katkılarıyla, Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) ve Electric Hybrid CARS Dergisi tarafından organize edilen Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası, tüm otomobil ve teknoloji meraklılarını buluşturacak.

Daha önce elektrikli ve hibrid araçlarla tanışmamış kullanıcılar, bu modelleri deneyimleyecek, test edebilecek ve inceleyebilecekler. Çocuklu aileler, çocuklara özel parkurda trafik eğitimine katılabilecek, büyükler ise marka temsilcilerinden araçlar ile ilgili detaylı bilgiler alabilecekler. Elektrikli faytonlar ve golf araçları ile shuttle servisinin olduğu, Drone yarışları, mini otonom araç parkuru ile kültürel faaliyetlerinde yer alacağı etkinlik, 30 – 31 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

Elektrikli ve hibrid araçların, şarj ünitelerinin, solar panel teknolojisinin yer alacağı açık hava etkinliğimize katılım ücretsizdir.

Kayıtlar: https://elektriklisurushaftasi.com/