ICSG İstanbul 2019’un Gümüş Sponsoru Üyemiz Smart Energy Oldu

Smart Energy, 7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı – ICSG İstanbul 2019’un gümüş sponsoru oldu.

Smart Energy’den yapılan basın açıklamasında, geleceğin akıllı şehirlerinde güneş enerjisi teknolojilerinin yaygınlaşmasının önemine dikkat çekmek üzere ICSG İstanbul 2019’da yer alınacağı duyuruldu. Avrupa ve Türkiye’de pek çok güneş enerjisi santralinde imzası bulunan, aynı zamanda Gebze’de ürettiği güneş panelleri ile ülkemizin önde gelen üreticileri arasında yer alan Smart Energy, sürdürülebilir, refah seviyesi yüksek ve doğal kaynaklara saygılı bir anlayışla yönetilen akıllı şehirler için temiz enerjiye yatırım yapmanın gerekliliğini vurgulamak üzere, geleceğin akıllı şehirlerine yön verecek tüm konuların ele alınacağı ve enerji sektöründeki paydaşları bir araya getirecek olan ICSG İstanbul 2019’un gümüş sponsoru oldu.

HHB Expo tarafından, 25-26 Nisan 2019 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuar boyunca Smart Energy standında Half-Cut Cell, Mono PERC Black, Cam-Cam gibi yeni nesil premium güneş panellerini sergilenecek. Smart Energy yetkilileri, ICSG İstanbul 2019’da iki gün boyunca yatırımcılarla bir araya gelecek ve güneş enerjisi teknolojisi alanındaki en güncel gelişmeleri katılımcılarla paylaşacak.