IBC Solar
 

IBC Solar, güneş enerjisi ile elektrik üretiminde komple çözüm sunan dünyanın önde gelen fotovoltaik uzmanlarından biridir. Firma, güneş endüstrisinin öncülerinden biri olarak tanınan Dipl. Fizik Mühendisi Udo Möhrstedt tarafından 1982 yılında Almanya Bad Staffelstein'de kurulmuştur. IBC Solar, planlamanın ilk adımından anahtar teslim güneş enerjisi santrallerine kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır.

IBC Solar, bugüne kadar 3 GW’ı aşan 170,000’den fazla fotovoltaik sistem kurulumu gerçekleştirmiştir. Bu sistemler, şebekeden bağımsız olarak tasarlanmış sistemlerden, şebekeye besleme yapan büyük fotovoltaik güneş enerjisi santrallerine kadar geniş bir faaliyet alanını kapsamaktadır.

Üreticiden-bağımsız bir çözüm tedarikçisi olan IBC Solar, panel, invertör, montaj sistemleri, kablo, konnektör, izleme ve ölçümleme teknolojileri sunmaktadır. Dünyaca tanınmış üreticilerin komponentlerini sunmanın yanısıra; IBC Solar, kendi markasını taşıyan panel, montaj sistemleri, tesis izleme sistemleri ve akülü depolama çözümleri de sunmaktadır.

IBC Solar, büyük ölçekli yatırımlar ve ticari işletmeler için, planlama aşamasından kuruluma kadar, proje geliştirme ve anahtar teslim sistem kurulumu ile sistemlerin devreye alınması sonrasında Bakım ve Onarım hizmetlerini de kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Sürekli artan çevre dostu enerji talebini karşılamak için dünya çapındaki IBC SOLAR fotovoltaik güneş enerjisi santralleri 1988’den beri çevre-dostu elektrik üretmektedirler.

İletişim
Hamza Küçükyarma
+90 542 230 8085
hamza.kucukyarma@ibc-solar.com.tr
İstanbul