Huawei

Huawei, kurumsal müşteriler, telekom operatörleri ve son kullanıcıya en son teknoloji ile geliştirilmiş ürün ve hizmet sağlayan, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın lider şirketleri arasında yer almaktadır. 20 yıldan fazla bir süre boyunca bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe elde ettiği zengin deneyim sayesinde, iş ortaklarını ve tüketicileri geleceğin teknolojisiyle buluşturarak, dünyada 2 milyardan fazla kişinin bilgi ve teknolojiye erişimini mümkün hale getirmektedir.

Müşteri odaklı inovatif yaklaşımlarının yanı sıra, güçlü küresel ve yerel ortaklıkları sayesinde, telekomünikasyon ağları, güneş enerjisi eviricisi, telefon, tablet gibi cihazlar ve bulut teknolojisi alanında avantajlı çözümler sunmaktadır.

Huawei’nin ürün ve çözümleri 140’ta fazla ülkede, dünya nüfusunun üçte birinden fazlasını iletişim teknolojileriyle buluşturmaktadır. Huawei, dünyanın birçok bölgesine yayılan 28 ortak inovasyon merkezinde gerçekleştirdiği çalışmalarla, iş ortaklarının ve son kullanıcıların doğrudan ihtiyaçlarına yönelik ileri teknolojiler geliştirerek, müşteri odaklı kültürünü bir adım öteye taşıyor.

Huawei, 20 yıldan fazla bir süredir edindiği teknolojik bilgi birikimini tüm dünyayla paylaşmaktadır. 45 küresel eğitim merkezi aracılığıyla 1.000’den fazla eğitmenle, 100’den fazla ülkede, 16 ayrı dilde, 1.500’den fazla konuda eğitim veriyor. Huawei, bilgi ve iletişim teknolojilerinin geleceğini dünya genelindeki 16 Ar-Ge merkeziyle şekillendirmektedir. Gelirinin %13’ünü Ar-Ge’ye ayıran Huawei’nin son on yılda gerçekleştirdiği toplam Ar-Ge yatırımı 19 milyar dolar olmuştur. Huawei’nin Çin’den sonra en büyük ikinci Ar-Ge Merkezi ise Türkiye’de yer almaktadır.

Huawei, çağa öncülük eden benzersiz yönetim felsefesiyle, bilgi ve iletişim sektöründe öncü rol üstlenmektedir. Huawei’nin "Dönüşümlü CEO Programı", yöneticilerin ortak aklına dayanan, gösterdikleri ortak çabayla Huawei’nin değişen iş koşullarına uygun olarak, zamanında ve etkin kararlar vermesini sağlayan yöneticiler arasında görev değişimine dayalı bir sistemi temel almaktadır. Tüm dünyada 150 bin çalışanı ve 14 bölgesel yönetim merkezi bulunan Huawei, hisselerinin %98,6’sını Huawei çalışanları arasında dağıtarak, yarattığı katma değeri Huawei ailesiyle paylaşarak büyümektedir.

Huawei, endüstri ve düzenleyici kurumlarla birlikte çalışarak dünyadaki dijital uçurumu kapatmak, iletişimi ve bilgi servislerini herkes tarafından ulaşılabilir kılmak için çözümler üreterek, hayatı iletişimle zenginleştirmektedir.

Kurumsal altyapı çözümlerinden sabit ve mobil altyapı sistemlerine, son kullanıcıya dönük yenilikçi cihazlardan güneş enerjisi eviricisi, telefon ve tabletlere kadar, sayısız ürün ve çözümleriyle Huawei, bilgiye ve teknolojiye sınırsız erişimin olduğu bir dünya sunmaktadır.

İletişim
Kemal Balaban
+90 532 136 6916
kemal.balaban@huawei.com
İstanbul