Heran Enerji, Gumbel Group bünyesinde faaliyet gösteren 2012 yılından bu yana sektörde hizmet etmiş idari ve teknik bir kadro tarafından kurulmuş olan, solar PV sistemlerine yönelik mühendislik ve EPC hizmeti sunan, Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir.

Heran Enerji, sanayi tesisleri başta olmak üzere çatı ve arazi üzeri GES (Güneş Elektrik Santrali) yatırımları için; mühendislik, tedarik ve uygulama süreçlerinin tamamını içeren anahtar teslim EPC hizmeti sunmaktadır. Ayrıca uygulayıcı firmalar için uygulama süreci boyunca süpervizörlük hizmeti sunduğu gibi, yatırımcılar için de yatırım kararının alınmasından başlayıp devreye alma ile neticelenen süreç boyunca mühendislik ve danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. EPC-Finans yöntemi ile anahtar teslim uygulamalar yapmakta ve seçtiği uygulamalara finans çözümleri de sunmaktadır.

Heran Enerji, kalite standardı yüksek Güneş Elektrik Santralleri tasarlamayı ve hayata geçirmeyi misyon edinmiştir. Yaklaşık 500MW mühendislik ve 300MW gerçek anahtar teslim EPC hizmetinin getirdiği tecrübe sayesinde optimum çözümler üretmektedir. Güvenli, kolay işletilebilir ve uzun ömürlü tesisleri hayata geçirerek hem ülkemiz hem de süreçten fayda sağlayan tüm sektör paydaşları için uzun vadede maksimum kazanç sağlamayı hedeflemektedir.

Firma merkezi Ankara Ümitköy’de bulunan Heran Enerji, gerek yurt içi gerekse de yurt dışı GES projelerine hizmet verebilmektedir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Nurgül Tütüncüoğlu
+90 549 433 19 51
nurgul@heranenerji.com
www.heranenerji.com
Ankara

HABERLER
No posts found.