Sunsis Enerji Danışmanlık Hizmetlerine Devam Ediyor

Güneş Enerji sektöründeki yatırım ve hizmetlerine hız kesmeden devam eden Sunsis Enerji, Antalya ilinin Akseki ilçesinde yapımı devam eden lisanslı güneş enerji santralinde verdiği danışmanlık hizmetleri ile projenin önemli bir parçasıdır. Yıllardır güneş enerjisi santrallerindeki çalışmalarında edindiği tecrübelerini tesis kurulumunda yatırımcı ile paylaşarak projeye yön vermektedir. Akseki’de kurulumu devam eden, 8,12 MW gücündeki lisanslı GES projesinin Haziran 2020’de tamamlanması beklenmektedir.

Güneş enerjisi santrallerinin ihtiyaç duyduğu bakım onarım, izleme analiz ve varlık yönetimi hizmetlerini bir bütün olarak kabul eden çalışma prensibi ile SUNSİS ENERJİ, tesislerde farklı görevler üstlenerek kapsayıcı bir hizmet vermektedir. İşletmeye alınmış santrallerin farklı alanlarda ihtiyacı olan tüm çalışmaları içeren bu hizmetler sayesinde işletme sahiplerine sadece santralleri hakkındaki raporların incelenmesi kalmaktadır.

Önceliği “güvenli, verimli ve kaliteli hizmet “olan Sunsis Enerji performans ve varlık yönetimi çalışmaları ile sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Antalya- Akseki’de kurulumu devam eden Serra GES işletmeye alındıktan sonra bakım-onarım, izleme-analiz ve varlık yönetimi hizmetleri için Sunsis Enerji kalitesi ve güvencesini tercih edecektir.