Sunsis Enerji AE Refusol-Advanced Energy İnverterleri İş Birliği

Güneş enerji santrallerine izleme-analiz, bakım-onarım ve varlık yönetimi hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atan Sunsis Enerji, hizmet kapsamını genişleterek AE Refusol ve Advanced Energy inverterlerin Türkiye’deki yetkili teknik servisi olarak hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

AE Refusol, Refu, Refusol ve Advanced Energy marka inverterlerin yazılımsal arızalarına donanımsal ürün değişimi olmadan müdahale edilmektedir. Toplam 270 adet müdahale edilen inverterin 249 adeti donanım masrafı olmadan yazılımsal müdahale ile çalışır duruma getirilmiştir.

Yurtdışına ürün gönderiminin sorunlu olduğu pandemi günlerinde arızalanan inverterlerinizden dolayı üretim kaybınızı minimum düzeyde tutabilmeniz için, inverterlerin onarım merkezimize ulaşması ardından 48 saat içerisinde arıza müdahalesi gerçekleştirilmektedir.

Arızalı inverterleriniz ile ilgili info@sunsis.co mail adresine bilgilendirme yapabilirsiniz. SUNSİS hizmetleri ve referansları ile ilgili ayrıntılı bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz. https://sunsis.co/.