Solplanet Program 300+ Başladı

Solplanet, “Herkes için güneş enerjisi” prensibiyle yola çıkarak, kendi elektriğini kendi üretmek isteyenlere Program 300+ ile geri ödeme fırsatı sunuyor.

Solplanet güneş enerjisi santralleri için kurulumu kolay, güvenilir, kullanıcı dostu inverterleri ve izleme cihazlarıyla geniş ürün aralığı sunmaya devam ederken; Program 300+ kurulumu yapılan her inverter için 300 TL değerinde Ticket Market Card hediye ediyor.
Program 300+ ile 07.02.2022 tarihine kadar programa kaydı yapılan her inverter için, üst katılım sınırı olmadan Ticket Market Card talep edilebiliyor veya her yeni kurulum için karta nakit yükleme yapılıyor.

Türkiye’deki faaliyetleri hızla artan Solplanet; distribütörleri, montaj personeli ve kurulum-devreye alma süreçlerinde her zaman soru sorabileceğiniz Teknik Servis Desteği ile kurulumu yapılan her inverter için destek vermeye devam ediyor.
Program 300+ katılım koşulları ve daha fazla bilgi için https://solplanet.net/tr/program-300/ adresini ziyaret edebilir veya sales.tr@solplanet.net adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.