PV Partner; GoodWe, SMA ve Phono Solar Markalarının Türkiye’deki Yetkili Distribütörü Oldu

Güneş enerjisi ürünlerinin daha hızlı ve pratik bir şekilde tedarik edilmesi sağlayan PV Partner; fotovoltaik sistem teknolojilerinin ve enerji çözümlerinin önde gelen firmaları ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

PV Partner, güneş paneli üretiminde Tier1 listesinde yer alan sektörün öncü modül üreticisi Phono Solar ile anlaşmaya vardı. İnverter ürünlerinde yine dünyada kabul görmüş önemli firmalardan SMA ve GoodWe markaları, PV Partner tarafından tüm Türkiye’de satışa sunulacak.

PV Partner inverter ve panel dışında solar kablo, konnektör, akü vb. birçok fotovoltaik sistem ekipmanlarının satışını yapmaya başladı. PV Partner imzalanan anlaşmalar ile en uygun fiyat, uygun ödeme koşulları, lojistik ve teknik servis hizmetiyle ürün ihtiyaçlarını hızlı bir biçimde gidermeyi hedefliyor.

PV Partner, birlikte çalıştığı EPC/kurulumcu partnerlerine, 14 ayrı ilde bulunan 30’un üzerindeki teknik ekibi ile ürün seçimi, ürün devreye alma ve arıza giderme alanlarında ücretsiz teknik destek vererek; kurulan güneş enerjisi sistemlerinin güvenli, verimli ve uzun vadeli olarak çalışmalarına katkı sağlamayı amaçlıyor.