Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) 15- 16 Aralık’ta

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa bünyesinde gerçekleştirilecek olan Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK ’20) 15-16 Aralık tarihlerinde yepyeni konseptiyle HOLACON platformunda misafirlerini ağırlayacak.

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci dolayısıyla bütün organizasyonların dijital dünyada devam ettirildiği bu dönemde Gelişen Teknoloji Günleri etkinliği sektörün önde gelen firmalarını katılımcılarla bir araya getirecek. Firmaların sektördeki teknolojik gelişmeleri aktardığı etkinlik; firmaları akademisyenler, sektör profesyonelleri ve potansiyel çalışanlarıyla buluşturuyor. Bu sayede katılım gösteren öğrenciler network imkanı bulmakla kalmayıp çalışmak istedikleri sektör hakkında mezuniyet öncesi bilgi sahibi olmuş olacaklar.

Bu yıl 13.sü düzenlenecek olan Gelişen Teknoloji Günleri etkinliği yapay zeka, otomotiv, siber güvenlik, 5G, e-ticaret, otonom araçlar gibi teknoloji alanında trend konu başlıklarını ele alacak. Bu alanlarda öncü şirketlerden üst düzey konuşmacıların ağırlanacağı etkinlik, geçmiş senelerde olduğu gibi bu sene de İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’nın en büyük etkinliği olma iddiasını sürdürüyor.

Birbirinden değerli konuşmacıların katıldığı, firmalarla birebir görüşme imkanı sağlayan online fuaye alanı, sürpriz çekilişler ve sosyal konuk oturumu ile sürecek olan 2 günlük teknoloji serüveni Gelişen Teknoloji Günleri Etkinliğinin medya sponsorlarından biri Solarbaba oldu.

Etkinliğe katılım gösterecek bazı firmalar; Adastec, Tusaş , Ulak Haberleşme, Microsoft, Türk Telekom, IBM, Gitti Gidiyor . Ayrıca etkinliğin sosyal konuk oturumunda Doğukan Manço katılımcılarla buluşacak.

Etkinliğe kaydolmak ve detaylı bilgi almak için https://bit.ly/getek20 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Etkinliğe kayıt aşaması ve platform ile ilgili sorularınız için destekgetek@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.