Elseroof’un e-Ticaret Platformu Solaravm.com Açıldı

Güneş elektrik santrallerinin ihtiyacı olan bütün ürünleri bulabileceğiniz www.solaravm.com Elseroof güvencesiyle hizmetinizde.

Elseroof, elektrik öztüketim modelinde güneş elektrik santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamak ve güneş elektrik sistemlerin malzeme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuş bir kuruluştur. Elseroof güneş elektrik santrallerindeki tecrübesiyle, kaliteli hizmet ve malzeme anlayışıyla distribütörü ve bayisi olduğu bütün dünyada onay görmüş, test sertifikalarına sahip firmalarla çalışıyor. Geniş ürün yelpazesiyle sektörde kurulum yapan EPC firmalarının taleplerini karşıladığı gibi güneş elektrik santrali kurulumlarında malzeme tedarikini kendisi yapacak yatırımcıların ürünlerle ilgili bilgi taleplerini de karşılıyor ve kaliteli ürünlere en uygun şekilde sahip olmalarını sağlıyor. Güneş paneli, inverter, taşıyıcı sistem, batarya, solar kablo ve konnektör de devamlı bulunan stoklarıyla kaliteli ürünlere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlıyor. Elseroof’un öncelikli hedefini en iyi özetleyen cümle ise “Tükettiğin noktada yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan elektriğini kendin üret.” Bu amaca uygun olarak müşterinin ihtiyaçlarına uygun bir satış ve destek altyapısını oluşturdu.

Solar e-ticaret platformu www.solaravm.com adresinden ihtiyacınız olan ürünlere bir tıkla ulaşabilirsiniz. Sitede, geniş ürün yelpazesinin sadece görsellerine ve fiyatlarına değil, aynı zamanda ürünleri kıyaslamanıza yardımcı olacak teknik veri tablolarına, sertifikalarına, kullanma ve montaj kılavuzuna, garanti şartlarına varsa kurulum videolarına tek sayfada ulaşabiliyorsunuz.

Elseroof, müşterilerinin güneşten elektrik elde etmesini sağlayacak her türlü ürünü sitesinde bulundurmak ve en kısa sürede müşterilerine teslim etmek için çalışmalarını son hızla yürütüyor. Stoklarında olan ürünleri her an sevke hazır bekletiyor. Diğer yandan siparişi verilen ürünlerin zamanında ve sağlıklı bir şekilde müşterilerine ulaşması için alanında kendisini ispatlamış kargo ve nakliye firmalarıyla çalışıp ürünlerin size en iyi şekilde ulaşmasını sağlıyor.