EIF Enerji Fuarı ve Kongresi 2021 Senesine Ertelendi

Değerli Sektör Paydaşlarımız,

Her yıl yoğun çalışmalarla fuarımıza katılımını sağladığımız yerli ve yabancı yatırımcı delegelerimizin, aynı zamanda değerli katılımcı firmalarımızın ve kendi çalışanlarımızın sağlığına her şeyden fazla önem vermekteyiz.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de olumsuz etkilemiş olan COVID-19 salgını nedeniyle tüm katılımcılarımızı korumak konusunda alınacak tedbirlerin yetersiz kalabileceği veya alınan tedbirler nedeniyle kapalı bir mekanda toplanma isteğinin bu sene olmayacağını düşündük.

Ayrıca dünya genelinde katılımcıların sağlığını ön plana alan önemli tüm enerji fuarlarının önümüzdeki seneye ertelendiğini gözlemledik. Bu noktada ısrarla bu sene fuar yapmakta diretmemiz, kendi etik değerlerimizle çelişecekti.

Dolayısı ile hem stand sahiplerinin, hem ziyaretçilerimizin, hem de kongre paydaşlarımızın beklentilerini fazlası ile karşılayan ve geçen senelerde olduğu gibi verimli bir etkinlik düzenleme şansımız kalmadı.

Bu sebeple 4-6 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşmesi planlanmış olan etkinliğimizin Yürütme Kurulumuzun aldığı olağanüstü karar sonucu 3-5 Kasım 2021 tarihine ertelendiğini değerli enerji sektörü oyuncularına duyururuz.

2020 etkinliğimize katılmak üzere sözleşme imzalamış olan sponsor ve katılımcı firmalarımızın talep etmeleri durumunda yapmış oldukları tüm ödemelerin iadesi yapılacaktır.

Ayrıca tüm katılımcı firmalarımızı ve delegelerimizi 4-6 Kasım 2020 tarihlerinde düzenleyeceğimiz Sanal Fuar ve Kongreye davet ediyoruz.

EIF’e olan inancınız ve ilginizden dolayı Domino Fuarcılık ailesi olarak tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Sizlerin de desteği ve katılımı ile önümüzdeki seneden itibaren yine çok başarılı etkinliklere hep birlikte imza atacağız.

Hepinize sağlıklı günler dileriz.
Murat Dilek-Domino Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı