Çatı Üzeri GES’lerin Bakım&Onarım Alanında Lider Firması: Maxima Enerji

Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip GES bakım ve onarım firması konumunda olan MAXIMA Enerji, Çatı üzeri GES projelerinin bakım ve onarım faaliyetlerini başarıyla sürdürmeye devam ediyor.

Maxima Enerji, Demirsan Soğuk Çekme Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin Kocaeli’deki fabrika çatısına kurduğu 752 kW’lik çatı üzeri GES projesi ile Türkiye’nin önemli gıda firmalarından biri olan Dorte Gıda A.Ş.’nin Uşak’taki soğuk hava deposu çatısında bulunan 862 kW’lik GES projesi için izleme, bakım & onarım sözleşmesi imzaladı.

Maxima Enerji, Türkiye’de toplam 200 MW kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline ‘İzleme, Bakım&Onarım ve İşletme Danışmanlık’ hizmetleri sağlıyor. Hizmetler kapsamında izleme, önleyici ve düzenleyici bakım, performans analizi, işletme sigorta danışmanlığı, ekipman garanti takibi, yedek parça ve stok yönetimi; Maxima tarafından paketler halinde GES yatırımcılarına sunuluyor. Maxima Enerji hizmetlerini, Türkiye’nin 9 ayrı ilinde bulunan servis ofisleri ile Türkiye’nin hemen her bölgesine en kısa sürede, alanında uzman teknik ekipleriyle gerçekleştiriyor.