GoodWe’den Zorlu Çevre Koşullarında Kusursuz Çalışan İnvertörler

GoodWe’den Zorlu Çevre Koşullarında Kusursuz Çalışan İnvertörler

Son kullanıcılar, güneş sistemlerinin kurulumu zamanı aşırı sıcaklıklar, yüksek nem oranı veya tuz gibi zorlu hava koşullarına maruz kalmayla ilgili endişelerini sıklıkla dile getirirler. Sarı Deniz’in hemen yanında yer alan güzel Nantong şehrine yakın olarak kurulan GoodWe güneş invertörleri başarımıza güzel örnektir. Bu çok büyük bir proje olmasa da – sadece 18 adet DT serisi invertör kuruldu – bu, GoodWe’nin müşterilerinin güvenini, aşırı çevre koşullarına dayanıklı yüksek kaliteli invertörlerin montajı ile kazanma stratejisini gösteren bir durumdur.

Bu durumda, bitki sahibi, fotovoltaik güç istasyonu inşa etmek için suyun yüzeyiyle birlikte uygun çatılardan yararlandı. Üç yıldır ve bu güneş platformu hala her gün istikrarlı yüksek enerji verimi ile mükemmel bir durumda çalışıyor. Fabrika sahibi; “Nemli ve tuzlu ortamların yakınında bulunan elektronik ekipmanların korozyonuna bağlı endişeler nedeniyle, özellikle güneş enerjisi invertörleri için ürünlerimizi en baştan beri çok titizlikle seçtik. 800kW projesini iki aşamada gerçekleştirdik: seçimin ilk aşamasında sadece GoodWe ve Huawei inverterleri tüm gereksinimleri karşıladı; Bununla birlikte, GoodWe’nin altı ayda Huawei gibi güç üretiminde eşit derecede mükemmel performans ve benzersiz hizmet sağladığını düşündüğümüzde, GoodWe’yi ikinci aşamada projenin galibi olarak seçtik. ”

Ayrıca, GoodWe Akıllı Enerji Yönetim Sistemi (SEMS), bu santralin çalışmasını görselleştirmek ve izlemek için kullanılmıştır. Sistemin ana odağı, düşük performanslı enerji santrallerine hızlı sorun giderme çözümü sağlayan akıllı bir uyarı sistemi kurarak O & M verimliliğini artırmaktır. SEMS ayrıca veri analizini kolaylaştırmak için özelleştirilmiş grafikler ve tablolar üretir. Bu ücretsiz sistem, müşterilerin enerji santrallerine web veya akıllı telefon uygulaması üzerinden bakmalarına izin veriyor.

GoodWe CEO’su Mr. Huang Min, “Ürünlerimizin Huawei’nin inverterlerini bu çok zorlu projede yenmesiyle gurur duyuyoruz.” Dedi. GoodWe, pazara girmeden önce ürünlerinin kalitesini her zaman garanti eder ve diğer birçok kalite geliştirme yönteminde, uzun vadeli güvenilirliği sağlamak için, her zaman üçüncü taraf yetkili kurumlar aracılığıyla dış mekan uygulamaları için sıkı çevresel uyumluluk testleri gerçekleştirir.

200 çalışanı ve iki küresel araştırma merkezi bünyesinde bulunan bir Ar-Ge ekibi ile GoodWe, konut, ticari ve kamu ölçekli PV sistemleri için kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyü sunarak, performansın ve kalitenin tümüyle birlikte ele alınmasını sağlar.Örneğin, GoodWe invertör, 85 ℃ yüksek sıcaklığa ve %85 nem oranına kadar dayanabilen bir çift 85-film kapasitör kullanır. Buna ek olarak, tüm GoodWe invertörler, aşırı sıcaklık koşullarını simüle etmek ve bozulma olmaksızın maksimum performanslarını sağlamak için 6 saat boyunca nem oranı yüksek, kapalı bir odada 50 ℃ ‘de dayanıklılık testini geçirirler. Tüm GoodWe invertör serileri, iç veya dış mekan montajı için IP65 su geçirmez ve toz geçirmezdir.