GoodWe’den Yeni Bir Kilometre Taşı Daha; GoodWe Europe GmbH Kuruldu

GoodWe’den Yeni Bir Kilometre Taşı Daha; GoodWe Europe GmbH Kuruldu

GoodWe, Almanya’daki GoodWe Europe GmbH firmasını açılışıyla, Almanya pazarında kişiselleştirilmiş bir hizmet almakla kalmayıp aynı zamanda merkezi olacak olan GoodWe Çin’in tamamen bağımsız bir yan kuruluşu olarak EMEA bölgesindeki tüm GoodWe operasyonlarını hayata geçirecektir. Bu, GoodWe’nin uluslararasılaşma sürecindeki en önemli dönüm noktalarından biridir ve bu büyük haberi Avrupalı arkadaşlarıyla ve ortaklarıyla paylaşmaktan büyük gurur duymaktadır.

GoodWe’nin Avrupa güneş pazarına GoodWe Europe GmbH’nin kuruluşundan daha iyi bir taahhüdü yoktur. Avrupalı müşterilerimiz artık GoodWe’nin uzak olduğu konusunda endişelenmeye gerek duymayacaklar. Artık GoodWe’nin Almanya’da, müşterisine her zaman yakın olacak ve sorumluluğa dayalı güven oluşturmak için gereken tüm konforu ve desteği sağlayacak bir yüzü var.

Yeni şube Münih’te Fürstenrieder Str. 279a, 81377 adresinde yerleşiyor. Satış esnasında ve satış sonrası bakım için entegre ve kapsamlı ürün portföyü hizmeti sunacak. Çalışma saatlerimiz pazartesiden cumaya 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

GoodWe Europe GmbH Genel Müdürü Thomas Haering, PV sektöründe uzun yıllara dayanan iş tecrübesine sahiptir. Satış ve teknik destek de dahil olmak üzere deneyimli ekip üyeleriyle birlikte GoodWe Europe, profesyonel danışmanlık ve servis sağlayacaktır. Şirket ayrıca yerinde denetimler, testler ve hata ayıklama işlemleri gerçekleştirecek ve gerektiğinde üretim veya işlem kesintisi süresini en aza indirgeyerek invertör performansını en üst düzeye çıkarmak için en yeni teknikleri kullanarak onarım veya değiştirme sağlayacaktır.

GoodWe Europe GmbH’nın kuruluşu, Avrupa pazarında GoodWe’nin ayak izinin artırılmasına önemli ölçüde katkıda bulunacak ve aynı zamanda Avrupa düzenlemeleri uyarınca yerel marketler için işlem yapma özerkliği ve piyasa düzenlemelerine hızlı bir şekilde tepki verme gibi birçok operasyonel avantaj getirecek.

Almanya’nın Avrupa güneş pazarında merkezi olduğu göz önüne alındığında, GoodWe Europe GmbH, GoodWe’nin İngiltere, İspanya ve İtalya’daki diğer Avrupa ekipleri ile koordine edilecek ve böylece şirketin Avrupa’da ve diğer bölgelerde büyümesi için fırlatma rampası haline gelecek.

Büro adresi: Fuerstenrieder Strasse 279a, 81377 Muenchen, Almanya
Tel .: +49 89 74120-210
Mail: sales.de@goodwe.com; service.de@goodwe.com