GoodWe Yoksul Bölgeler İçin Proje Geliştiriyor

GoodWe Yoksul Bölgeler İçin Proje Geliştiriyor

Fotovoltaik yollarla yoksulluğun azaltılması, Çin’in “ yoksulluğun tam azaltılması” projesinin en yaygın yöntemlerinden biri haline geliyor ve bu yoksulluk sorununu çözmek için pek çok istisnai girişimde bulunuyor. Fotovoltaik invertör piyasasına liderlik eden şirket, Jiangsu GoodWe Power Technology Co, Ltd bunlardan biridir.

GoodWe, kurumsal gelişmeyi ulusal fotovoltaik yoksulluk azaltma politikası ile aktif bir şekilde birleştirir ve güçlü bir sorumluluk duygusuyla bu misyon için çalışır. Pek çok fotovoltaik yoksulluk azaltma projesi için mükemmel ürünler ve çözümler sunmakla kalmaz, aynı zamanda yoksul bölgelerdeki insanlara ücretsiz olarak ücretsiz invertörler sağlar. Fotovoltaik invertörlerin bölgesel olarak bağışlanması ve çeşitli yoksulluk azaltma faaliyetlerine aktif katılım, kurumun felsefesinin projede uygulanmasını sağlar.

Fotovoltaik invertörler fotovoltaik enerji santrallerinin ana ekipmanıdır ve fotovoltaik sistemin tüm kullanım ömrü tasarım, kurulum, işletme ve bakımına bağlıdır. Kuruluşundan bu yana GoodWe, ürünlerinin kalitesini sağlamayı taahhüt etmiştir ve sektörde çok iyi bir üne sahiptir.

Yoksulluğu azaltma projeleri karşısında GoodWe, kaliteye özel önem veriyor ve yoksulluğun azaltılması projelerine akan her bir invertörün kalitesini kesinlikle kontrol ediyor.

“Yoksullukla mücadele projeleri genel ticari projelerden farklıdır. GoodWe invertör bakımı yapma konusunda maddi sıkıntıları olan o insaları da düşünüyor ve her biri için güvenilir invertörler sağlamaya söz veriyor. Yoksulluk amacıyla inşa edilen fotovoltaik enerji santralleri önümüzdeki 25 yıl boyunca istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam edebilir ve daha az iyi durumda olan çiftçiler için gelir garanti edilir.

Son yıllarda, GoodWe’nin invertörleri, Anhui Eyaletindeki Jinzhai’den Yunnan Eyaletindeki Qiaojia İlçesine kadar Taihang Dağları’ndan Huangtu Yaylası’na kadar bir dizi yoksulluk azaltma fotovoltaik projesinde kullanılmak üzere ihraç edildi. Şirket, yoksulluğun azaltılması adına hem ev hem de köy fotovoltaik enerji santralleri inşa etmek için farklı yapılara katılmıştır. İnşaat birçok yoksul hanenin güneşin sıcaklığını hissetmesine yardımcı oldu ve onlara daha iyi bir yaşam için yeni bir umut verdi.