GoodWe, Suzhou Genel Merkezinde Yeni Uluslararası Ekibi İle Büyük Bir Toplantı Düzenledi

GoodWe, Suzhou Genel Merkezinde Yeni Uluslararası Ekibi İle Büyük Bir Toplantı Düzenledi

GoodWe 19-25 Kasım 2018 tarihinde, dünyanın tüm köşesinden gelen yeni uluslararası GoodWe ekibini, Çin’in Suzhou kentindeki şirket merkezine toplayan büyük bir toplantı düzenledi.

Bu hafta, Suzhou’da toplanan ve GoodWe’nin kurumsal kültürüne yönelik verimli olacak bu uluslararası ekip Hindistan, Güney Kore, Türkiye, Almanya, İtalya, İspanya, Meksika ve Brezilya’dan gelen 20’den fazla yeni meslektaşımızı içeriyordu. GoodWe ailesinin yeni uluslararası üyeleri, GoodWe ürünleri için kendi pazarlarını geliştirecek ticari üst düzey yöneticileri ve GoodWe müşterilerinin global pazarlarında karşılaştıkları tüm sorunları çözme konusunda sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip büyük bir mühendis grubunu bir araya getirdi.

Uluslararası ekip için hazırlanan GoodWe haftası sadece şirket CEO’su ve kurucusu Bay Huang Min ve şirketin Üst Yönetimi ile yapılan toplantıları değil, aynı zamanda GoodWe’nin Güneş Akademisi ve Satış Sonrası ekipleri tarafından verilen yoğun bir eğitim seansını içeriyordu. Eğitim esnasında tüm GoodWe ürünlerinin tanıtımı yapılmış ve GoodWe invertörün ömrünü oluşturan tüm yönler hakkında ayrıntılı talimatlar verilmiştir: çok çeşitli çevresel koşullar altında kurulumundan işletme ve sorun giderme tekniklerine kadar.

GoodWe’nin yeni uluslararası çalışanlarından bazıları, bir kaç aydır GoodWe’de çalışmalarına ve genel merkezle iletişimin sık görülmesine rağmen, bu yüz yüze iletişimle hiçbir zaman karşılaştırılamaz. Bu toplantı, çok çeşitli teknik deneyimleri paylaşma, çok farklı güneş enerjisi pazarlarından gelen yeni sorular sorma ve yeni ve kültürel açıdan farklı tüm üyelerinden girdiyle oluşturulan yeni GoodWe stratejilerini tartışmaya yardımcı oldu.

Bu GoodWe toplantısı, bir aile birleşmesini temsil ederken aynı zamanda GoodWe’nin başarılarını yaymaya ve yüksek kaliteli ürünleri ve servisi şirketin hizmet verdiği tüm pazarlara getirmeye hazır olan profesyonel ve yetkin bir ekibi bir araya getirmek için dünya çapında birkaç ay süren GoodWe çalışmalarının sonucu olarak görülebilir. Ancak, diğer yandan, bu, GoodWe’nin daha yoğun bir uluslararasılaşmasının başlangıcıdır ve tüm dünyadaki yetenekli fotovoltaik endüstri profesyonellerinin küresel genişlemesinde GoodWe’ye katılmaları için çağrıda bulunacaktır.