GoodWe SMT Inverter Serisi: Gelişmiş Verimlilik İçin Kompakt ve Güçlü

GoodWe SMT Inverter Serisi: Gelişmiş Verimlilik İçin Kompakt ve Güçlü

Yepyeni GoodWe SMT serisi invertör (25kW, 30kW and 36kW) % 98.8’lik maksimum verim ve üç adede kadar MPPT izleyicisi ile orta ve büyük ölçekli ticari çatı tesisatları için ideal olup zorlu iklim şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Sadece 40 kg’lık ağırlığı ve 480mm * 590mm * 200mm’lik kompakt boyutları ile SMT serisinin inverterleri piyasadaki benzer inverterlere göre daha kolay işlenip kurulumu kolaylaştırarak size zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

GoodWe SMT serisi, aşırı sıcak ve soğuk havalarda sistem verimliliğini artırmak için % 30 DC genişlenmesine olanak tanır ve % 10’luk sürekli bir maksimum AC çıkış gücü aşırı yükü sağlar .Maksimum 1100 V DC giriş voltajı, daha geniş MPPT aralığı ve 180 V’luk başlatma voltajı ile SMT serisi, önceki bir güç üretimini ve daha uzun çalışma sürelerini garanti ederek sistem sahibi için uzun vadeli geri dönüşleri ve karlılığı en üst düzeye çıkarır .

Yüksek güç yoğunluğu, maksimum verim, kompakt boyut ve hafifliği ile SMT serisinin GoodWe invertörü piyasada bulabileceğiniz en iyi seçimlerden biridir.