GoodWe, Rafinerilerin Enerji Tasarrufuna ve Emisyon Azaltmasına Katkıda Bulunuyor

GoodWe, Rafinerilerin Enerji Tasarrufuna ve Emisyon Azaltmasına Katkıda Bulunuyor

Toplam 6.063 MWp kapasiteli Mangalore Rafinery Petrochemicals Limited’in, bir rafineri tesisinde devreye alınmış en büyük güneş enerjisi projesine başarıyla sahip olduğunu bildirildi. Güneş enerjisi projesi, hem RCC hem de eğimli çelik sac çatılardan oluşan rafineri tesislerinde 34 çatıya uygulanmıştır. Site sahibi, “Bu güneş santralleri günde 8.8 milyon üniteden daha fazla olan günde 24.000’den fazla birim üretiyor” dedi.

TATA Power, C&I projelerine daha fazla dikkat ettiklerinden dolayı Hindistan’da daha yeşil bir gelecek inşa etmek için muazzam katkılarda bulunan bu projenin mühendislik ihalesi ve inşasını gerçekleştirdi. Yüksek verim ve güvenilir kalitesi sayesinde, 95 adet GoodWe string invertörü projede TATA power tarafından seçildi.

GoodWe MT Serisi invertörler (50-70kW), %30 DC giriş genişliği ve %15’lik sürekli bir maksimum AC çıkış gücü aşırı yükü ile C&I güneş enerjisi pazarı için özel olarak tasarlanmıştır, bu da büyük ölçekli ticari çatılara ve zemine monte edilen güneş PV’lerine başarıyla yerleştirilebilir santraller , daha yüksek verim ve daha hızlı bir yatırım getirisi sağlarken, güç artırma fonksiyonu kurulum maliyetlerini daha da düşürüyor.

Hindistan’da enerji tasarrufu ve emisyon azaltma fikriyle birlikte, bu yıl ticari ve endüstriyel pazarlarda 2 GW güneş enerjisi kapasitesi bekleniyor. Hint pazarında kayda değer bir büyümeyle birlikte GoodWe, uzun vadeli iş kazanmak için eşsiz bir satış sonrası hizmet sunmanın öneminin farkındadır. GoodWe, halihazırda Mumbai’deki Hindistan ofisini kurmuş durumda ve bugüne kadar 10 kişilik yerel bir ekip kurdu aynı zamanda ekibe daha fazla kişinin katılması planlanıyor.

Bay Huang Min ,”Hindistan’da bir dizi MW solar çatı ile ödüllendirilmekten mutluluk duyuyoruz, mükemmel kalite ve hizmet ile Hindistan’daki kalkınma ve inşaat faaliyetleri bakımından varlığımızı artırmak için odaklanmaya devam edeceğiz” diye belirtti.