GoodWe, PVIC2018 Konferansından Ödüllerle Döndü

GoodWe, PVIC2018 Konferansından Ödüllerle Döndü

29 Kasım 2018 tarihinde, PV Endüstri Ağı ve PV Modern Fotovoltaik tarafından düzenlenen 2018 Fotovoltaik Yenilik Konferansı (PVIC2018), Suzhou’da büyük açılışını gerçekleştirdi.

Bu etkinliğin ana teması, fotovoltaik endüstri politikası, yeşil kart ve kota sistemi, dağıtık fotovoltaik geliştirme, fotovoltaik ve enerji depolama, akıllı mikro-grid uygulaması, fotovoltaik yoksulluğun azaltılması, fotovoltaik santral akıllı operasyon ve bakım ve başka alanlarına odaklanarak “Yenilikçilik, İstihbarat ve Ekonomiklik” idi.

Olağanüstü yenilikler ve piyasa performansı ile sektörün geniş çapta kabul ettiği bir şirket olan GoodWe, hem “2018 fotovoltaik endüstri inovasyon endüstrisi ilk 50” hem de “2018 fotovoltaik endüstrisi ilk on en yenilikçi ürün şirketi” ödülüne layık görüldü.

Kurulduğu günden bu yana GoodWe sürekli gelişim yolunda devamlı ve bağımsız sonuçlar elde etmiştir. Ürünün güç yoğunluğu sürekli olarak yenileniyor, dönüşüm verimliliği yeni zirvelere ulaştı ve şirket sektörde lider bir konuma ulaşmayı başardı.

GoodWe’nin teknolojik yenilikleri, 531 Yeni Anlaşmanın çöküşünden sonra azalmadı ve tek fazlı çift MPPT DS3 serisi, üç fazlı üç MPPT SMT serisi, üç fazlı yüksek voltajlı enerji depolama ET serisi ve yeni yüksek güçlü MT serileri hala piyasaya sürülüyor ve piyasada büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Aynı zamanda, Çin’de enerji depolama alanında faaliyet gösteren en eski fotovoltaik işletmelerinden biri olarak GoodWe, enerji iki yönlü akış teknolojisiyle bağımsız olarak enerji depolama invertörleri geliştirdi, bir dizi patent aldı ve dünya çapında enerji depolama teknolojisi alanında öncülük etti. Enerji açısından, IoT, 2016 yılında, GoodWe SEMS’yi (Akıllı Enerji Yönetim Sistemi) bağımsız olarak geliştirmek için büyük miktarda para yatırdı. Operasyon ve bakım izleme platformu ücretsiz olarak, müşterilere güçlü işletim ve bakım desteği sunmak için açıldı. Vakıf, SEMS, en iyi ekonomik ve sosyal faydaları elde etmek için, serbest enerji seçimi, serbest ticaret, enerji üretimi, kullanımı ve dağıtımı yönetimi yoluyla, enerjiyi dijitalleştirmeye ve akıllı hale getirmeye kendini adamıştır.