GoodWe, Kamu Hizmeti Projeleri İçin  PLC Bağlantılı 70 KW  MT Serisini Piyasaya Sundu

GoodWe, Kamu Hizmeti Projeleri İçin PLC Bağlantılı 70 KW MT Serisini Piyasaya Sundu

GoodWe şimdi yeni kompakt 70 kW MT serisi invertör GW70KHV-MT’yi 500V’luk yüksek çıkış voltajına ve %99’luk maksimum verimliliğe sahip, maksimum MPP izleyici ve yüksek çıkışlı PV paneller ile tasarım esnekliği ve uyumluluğunun sağlanması için geniş bir giriş voltajı aralığı ile donatıyor. . GoodWe, geçtiğimiz yıl MT serisi string invertörünü piyasaya sürdüğü günden beri, küresel ticari çatılara 950MW tedarik etti..

Yeni 70kW invertör, yere monte edilen güneş santralleri için uygun güç hattı iletişimine (PLC) sahiptir. Her bir PV üreteçli dize akımını ölçmek ve arızalı dize akımını tespit etmek için dize seviyesinde akım izleme de mevcuttur. Diğer iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında PLC çözümünün avantajları, iletişim kabloları maliyetinden, kablolama gerektirmeden işçilik maliyetinden tasarruf etmesi ve uzun, arızaya daha eğilimli iletişim kablosu gereksinimi olmadığından daha stabil olmasıdır. 70 kW kapasiteli yeni transformatörsüz, üç fazlı GoodWe MT serisi şebekeye bağlı invertör dört MPP Tracker ile donatılmış olup, bağlı modüllerin çıkışlarının farklı PV kurulum koşullarında bile en yüksek verimi sağlayabilmesini sağlayarak, piyasadaki bir MPP izcili string invertörleri ile karşılaştırıldığında % 5 daha fazla üretim kapasitesine sahiptir.

İnvertör ayrıca, sadece 60kg ve diğer geleneksel modellere kıyasla% 20’den daha az hacim ile benzeri görülmemiş seviyelere güç getiriyor; bu da kurulum ve devreye alma, zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmeyi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Üstelik, müşterilere daha hızlı yatırım getirisi sağlayan% 30 DC genişlenmesi ve % 15’lik sürekli bir AC çıkış gücü aşırı yükü sağlayabilmektedir.

Eşdeğer rakip ürünlerle kıyaslandığında, yeni GoodWe 70kW MT serisi invertör piyasadaki en kompakt ve hafif invertördür ve maksimum% 99 verimle çalışır. Anti-PID fonksiyonu, DC ve AC terminalleri üzerinde ters polarite koruması ve SPD ile donatılan yeni MT serisi, en verimli ve güvenli şekilde kamu hizmeti projelere yönelik karı maksimuma çıkarır.