GoodWe, İzmir’deki Eğitim Workshop’nu Başarılı Bir Şekilde Gerçekleştirdi

GoodWe, İzmir’deki Eğitim Workshop’nu Başarılı Bir Şekilde Gerçekleştirdi

HT-SAAE ve ISOTEC ile işbirliği yapan, global Top 10 invertör markası GoodWe, geniş ürün yelpazesi ve PV çözümleri, enerji depolama sistemleri, önemli kurulum rehberliği ve teknik sistem tasarım önerileri gibi önemli konuları kapsayan geniş ölçekli bir workshop gerçekleştirdi. 23 Ekim’de İzmir Swiss Hotel’de düzenlenen etkinliğe 250’den fazla yerel yetkili, geliştirici, EPC, büyük dağıtıcı ve montajcı katıldı.

Eğitimler, güneş enerjisi pazarındaki zorlukları ve talepleri anlayan GoodWe Solar Academy (GSA), HT-SAAE ve ISOTEC profesyonelleri tarafından verildi. Eğitmenler, PV sistemlerinin bazı önemli yönlerinden katılımcılara özel bilgiler verdiler. GoodWe ayrıca, enerji depolama teknolojilerinin enerji piyasası için bir oyun değiştirici olacağının altını çizerek, tüketicilere güce ulaşmada büyük ölçüde yardımcı olan artan esneklik, güvenilirlik ve verimlilik beklentileri sunuyor. GSA profesyoneli, hem şebeke içi hem de şebeke dışı uygulamalar için GoodWe’nin ES & ET aküleri ve SBP, AC-kuplajlı güçlendirme cihazı ile birlikte hem konut hem de ticari depolama çözümlerini tanıtarak bilgi birikimini detaylı bir şekilde katılımcılarla paylaştı.

HT-SAAE ve ISOTEC, en yeni ürünlerini, üstün güneş enerjisi çözümlerini ve en ileri teknolojilerini etkinlikte tanıttı ve büyük beğeni topladı. GoodWe ile ilk işbirliğinin böyle büyük bir başarı sağlayabilmesini takdir ettiler ve gelecekte bir sonraki işbirliğini sabırsızlıkla beklediklerini belirttiler.