GoodWe ET İnvertör Serisi Bağımsız ve Kesintisiz Enerji Sağlar!

GoodWe ET İnvertör Serisi Bağımsız ve Kesintisiz Enerji Sağlar!

GoodWe, hem ev hem de ticari uygulamalar için uyumlu yeni ev tipi ET Serisi üç fazlı yüksek gerilim enerji depolama invertörünü piyasaya sürdü. Seri, Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Fonksiyonu, yedek aşırı yükleme, AC şarj fonksiyonları ve açık protokollü EMS iletişim sistemi ile donatılmış maksimum % 98,3 verimle piyasadaki en kompakt ve hafif invertördür. 5 kW, 8 kW ve 10 kW güç aralığını kapsayan ET Serisi, aşırı sıcak ve soğuk havalarda %30 DC genişlenmesine izin vererek güç alımının tam anlamıyla maksimize edilmesini ve 180 – 550 V geniş akü voltaj aralığına sahip olarak müşterilerin esneklik seçimlerini ve farklı tip lityum pil ile uyumluluğunu sağlamaktadır. Ayrıca, 10 milisaniyeden daha kısa otomatik değiştirme süresi ile klimalar veya buzdolapları gibi endüktif yüklere UPS fonksuyonu sunarak ihtiyaç duyulduğunda tasarruf ve güvenlik sağlar

ET Serisini kurarken, akünün güvenli bir şekilde kurulmasını sağlayan pozitif ve negatif polaritenin yanlışlıkla değiştirilmesiyle pil zarar görmeyecektir. Sadece bu da değil, GoodWe ET, herhangi bir elektrikli cihazlara zarar vermeyecekken, A / C gibi endüktif yükler için hızlı yeniden başlatmaya olanak tanıyan %100’e varan yedekleme aşırı yüklenmesine izin verir. İnvertör aynı zamanda açık-protokollü EMS iletişim sistemi ile yerleşik olup, şebeke şirketleri ile aküler arasındaki elektrik bağlantısını serbestçe gönderebilmelerini sağlar.

Ayrıca, yeni GoodWe ET serisi depolama invertörü, 415 * 516 * 160 mm boyutlarında ve hafif (25 kg) kompakt bir şekilde üretilmekte olup, hem iç hem de dış mekanlarda kurulum ve bakım işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Doğal konveksiyon kullanan soğutma teknolojisi tasarımı sayesinde invertör sessiz (<30dB) ve uzun ömürlü bir çalışma sağlar. Aynı zamanda AC şarj fonksiyonu ile donatılmış olan inverter, alternatif akım aracılığı ile maksimum performansına ulaşmadığında bile aküyü şarj edebilir. Yepyeni GoodWe ET Serisi, daha fazla enerji bağımsızlığı sağlayan ve düşük limitli elektrik faturaları için ihracat sınırı özelliği ve kullanım süreleri aracılığıyla öz tüketimi en üst düzeye çıkaran üç fazlı bir yüksek gerilim enerji depolama invertörüdür.