GoodWe Enerji Depolama İnvertörü, Dünyanın İlk 2018 Versiyonlu VDE-AR-N 4105 Sertifikası ile Ödüllendirildi

GoodWe Enerji Depolama İnvertörü, Dünyanın İlk 2018 Versiyonlu VDE-AR-N 4105 Sertifikası ile Ödüllendirildi

GoodWe, 15 Kasım’da TÜV Rheinland Solar Fotovoltaik Teknoloji Sempozyumunda kendinin üç fazlı enerji depolama invertörü için VDE-AR-N 4105 sertifikası aldı ve böylece Alman VDE-AR’ N 4105’in 2018 versiyonunun ilk alıcısı oldu. TÜV Rheinland Çin Güneş Hizmetleri Genel Müdürü Bay Li Weichun ve GoodWe Başkan Yardımcısı Bay Fang Gang, etkinliğin katılımcıları arasında yer aldı.

Ödül töreninde Bay Li Weichun, GoodWe’i Alman VDE-AR-N 4105 sertifikasının 2018 versiyonunu başarıyla geçmesi nedeniyle kutladı. Li Weichun şunları söyledi:

“4105 standardının yeni versiyonu, 1 Kasım 2018’deki resmi sürümünden önce 23 Haziran 2017’de ve 17 Kasım 2018’de yapılan ön elemelerden geçti. TÜV Rheinland, her zaman en yeni standart dinamiklere ayak uydurmaktadır ve bu dinamikleri ev tipi invertörlere ve enerji depolama üreticilerine getiren en hızlı ürün olacaktır, hatta bu yeni standartları teşvik etmek için iki özel seminere ev sahipliği yapmaktadır. GoodWe’nin Ar-Ge personeli eğitime katıldı ve süreç boyunca yeni standart teknik gereksinimleri ürün geliştirmeye hızlı ve etkili bir şekilde dahil etti. Resmi sürüm piyasaya sürüldükten sonra teknolojik boyut güncellendi ve standart yükseltme hızlı bir şekilde tamamlandı. Bu, teknoloji araştırma ve geliştirme yeteneklerini, piyasa değişikliklerine ve standart tekrarlara hızlı bir şekilde cevap verebilme yeteneğini tam olarak kanıtlayabilen ilk şirkettir ve bu belgelendirilmiş nedenlerden dolayıdır. Yeni standart eski versiyondan çok farklı. Testi tamamlamak ve teknik değerlendirmeyi kısa bir süre içinde geçmek kolay değildir. Tebrikler GoodWe! ”

GoodWe Başkan Yardımcısı Bay Fang Gang, TÜV Rheinland’a projedeki desteklerinden dolayı teşekkür etti. TÜV Rheinland ve GoodWe uzun yıllardan beri işbirliği içerisindeydiler ve teknik ekipler de birbirleriyle karşılıklı bir anlayış geliştirdiler. Bu kez, GoodWe, TÜV Rheinland tarafından verilen Alman VDE-AR-N 4105 sertifikasının ilk 2018 versiyonunu kazandı ve TÜV Rheinland’ın teknik uzmanları tarafından sağlanan destek ve yardım sayesinde, GoodWe’nin enerji depolama teknolojik yenilikleri için bir başka başarı olaraktan GoodWe ET serisi başarıyla sertifikalandırıldı. Bu aynı zamanda, GoodWe’nin konut alanındaki yenilikçi yeteneğini ve daha güvenli ve verimli ürünlerin takibini, depolama sistemlerinin gelişimini yeni bir çağa taşıyacağını kanıtlıyor.

Sertifikalı ürün, daha fazla enerji bağımsızlığı sağlayan ve düşük limitli elektrik faturaları için ihracat sınırı özelliği ve kullanım süresi vardiyaları ile öz tüketimi en üst düzeye çıkaran yeni bir üç fazlı enerji depolama invertörüdür. 5 kW, 8 kW ve 10 kW güç aralığını kapsayan ET Serisi, güç çıkışını en üst düzeye çıkarmak için% 100’e varan aşırı yüklenme ve otomatik değiştirme süresi olan klimalar veya buzdolapları gibi endüktif yüklere 10 milisaniyeden daha kısa bir süre içerisinde Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) sağlar.