Girişim Elektrik şirketler grubu, gruba bağlı üretici firması Europower Enerji A.Ş. ile birlikte, Ankara Eski İstanbul Yolu – Saray mevkiinde kurulu üretim ve ofis kampüsünde ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite belgeleriyle, uluslararası tecrübeye sahip çözüm odaklı mühendislik kadrosu ve en son teknolojiye sahip üretim tesisleriyle, yurt içi ve yurt dışı birçok farklı bölgeden gelen talepleri karşılayacak şekilde ürün tasarımı ve üretimi yapmakta, mühendislik ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır. Grup olarak çoğunluğu elektrik olmak üzere farklı alanlardan 100’den fazla mühendis ve toplam 800’ü aşan kalifiye personeliyle bir çok farklı sektörden önde gelen müşteriye ve çok sayıda önemli kuruma ürün ve hizmetlerini uzun yıllardır üst düzey müşteri memnuniyeti ile sunan, anahtar teslim projeleri başarıyla tamamlayarak teslim eden, kendi sektöründe dünyanın en önde gelenlerinden olan birçok firmanın partneri ve çözüm ortağı olan Europower Enerji, farklı kıtalardan 35’ten fazla ülkede faaliyet gösteren Girişim Elektrik taahhüt grubunun global bir şirketi pozisyonundadır.

Europower Enerji, güneş enerjisi sistemleri ve anahtar teslim santral kurulumu projelerine odaklı hizmet veren bölümü Europower Solar ile birlikte bu güne kadar Türkiye’den ve dünyadan önde gelen yatırımcı, kurum ve müteahhitlere üst düzey kalite anlayışıyla çok sayıda anahtar teslim proje, ürün ve hizmet teslim etmiş, ve gün geçtikçe artan başarılı referanslarıyla etmeye devam etmektedir.

Europower Solar, güneş enerjisi sistemleri için aşağıdaki konularda müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaktadır:

– Anahtar teslim performans garantili güneş enerjisi santrali kurulumu – EPC / alt yüklenicilik,
– Sistemin tüm komponentlerinin seçimi, teknik değerlendirmesi, temini ve kurulumu,
– Beton ve metalik tip köşk, trafo merkezi ve invertör istasyonu üretimi, montajı ve kurulumu,
– Enerji nakil hattı malzemelerinin temini ve kurulumu,
– SCADA ve otomasyon sistemleri tasarımı, kurulumu ve eğitimi – EURO SUNSCADA / EURO SUNLOGGER
– Saha testleri, süpervizörlük, test ve devreye alma hizmetleri,
– İşletme ve bakım,
– Primer ve sekonder eğitimler,
– Güneş paneli ve çevre temizlik ürün ve hizmetleri.

Bunlara ek olarak Europower Solar, sahip olduğu uluslararası partnerlikler ile ülkemize daha önceden sunulmamış çözümleri getirmiş bulunmaktadır. Bunlardan, ve en önemlilerinden birisi olan Allianz (Allianz Climate Solutions) partnerliğiyle, Fraunhofer ISE ve VDE ortaklığıyla GES yatırımcılarına geniş kapsamlı teknik ve finansal imkanlar, risk değerlendirmeleri, sertifikasyon ve gelir garantisi sigortası sunmaktadır.

Europower Enerji, üretim kampüsünde ise uluslararası tecribeye sahip teknik kadro, kalifiye iş gücü ve son teknoloji makina parkı ile orta gerilim ve alçak gerilim sistemleri, köşkler ve trafo merkezleri, merkezi invertör istasyonları, otomasyon ve SCADA sistemleri ve daha fazlası gibi geniş bir yelpazede üretim yapılmaktadır. Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte, ve uluslararası laboratuvarlarda tip testleri yapılmaktadır.

Europower Enerji, Girişim Elektrik taahhüt grubuyla birlikte trafo merkezleri, rüzgar santralleri, hidroelektrik santraller, biokütle santralleri ve tüm yenilenebilir enerji santralleri, doğalgaz santralleri, enerji nakil hatları, havalimanı, demiryolu sistemleri, endüstriyel tesisler, hastaneler, büyük bina kompleksi gibi yapıların komple elektrifikasyonu ve bunlar gibi önemli anahtar teslim projelerde hem ülkemizin hem de dünyanın önemli kurumlarının, dağıtım firmalarının ve önde gelen özel sektör yatırımcılarının öncelikli anahtar teslim müteahhiti, malzeme üreticisi ve tedarikçisi, ayrıca her biri kendi alanında dünyanın en önde gelenlerinden olan global firmaların en önemli iş ortaklarından birisi konumundadır. Girişim Elektrik şirketler grubu, çok sayıda uluslararası denetimden geçerek kendini ispatlamış teknik kadro, üretim imkânları ve uygulama gücüne sahiptir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Akgün Diker
+90 555 970 5728
akgun.diker@girisimelk.com.tr
Ankara

HABERLER

Girişim Elektrik Halka Arz Oluyor

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. halka arz için SPK’ya ve Borsa İstanbul’a başvuru işlemlerini tamamladı. Teknolojisiyle, mühendislik, üretim ve taahhüt gücüyle dev enerji yatırımlarına hayat veren; 5 kıtada ...

Erzincan Havalimanı Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimine Başladı

Türkiye’de yenilenebilir enerji kaynaklarına verilen önem her geçen gün artıyor. Güneş enerjisi açısından dünyanın en avantajlı bölgelerinden birinde yer alan ülkemizde birbiri ardına gerçekleşen projelerle, Türkiye bu sınırsız enerji kaynağından ...

Girişim Elektrik, Makedonya’da 11.5 MW’lık GES İçin Sözleşme İmzaladı

Girisim Elektrik, Kuzey Makedonya'da Avrupa Kalkinma Bankasi EBRD'nin finansmani kullanilarak devletin ilgili kurumlarinca yatırımı yapilan ve tamamlandiginda ulkenin en buyuk gunes santrali olacak 11.5MW Oslomej gunes santrali icin bugun ekonomiden ...