GeneralSolar

Güneş Enerjisinden elektrik üretimi serüvenine 2009 yılında sektöre giriş yaparak, GES’in Türkiye’de mevzuatsal olarak ilerlemesi neticesinde PV modül üretimi ile yola çıkmıştır.

Sektörün içinden gelen bir firma olarak, PV modül üretiminin yanı sıra Güneş Enerji Santrallerinin proje geliştirme, tasarım ve kurulumlarını da üstlenerek 2013 yılında Generalsolar Enerji faaliyete geçmiştir. Generalsolar Enerji geliştirmiş, tasarlamış olduğu 105 MW’lık GES projelerinin 90 MW’lık kısmının anahtar teslim kurulumunu ve devreye alımını da tamamlamış bulunmaktadır.

İlerleyen zamanda sektörün dinamizmi ile Generalsolar Enerji, PV modül üretiminden ayrılarak EPC alanında Türkiye’nin birçok yerinde devreye aldığı başarılı projelerden edindiği bilgi, tecrübe ve büyüyen teknik kadrosu ile uzmanlaşmış olduğu GES kurulumuna odaklanmıştır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çıkılan bu yolda yurtiçi ve yurtdışı GES yatırımcılarına güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını sunmaktadır.

Generalsolar Enerji sektörde, EPC hizmetinin yanı sıra yatırımcı olarak da yerini almış ve yenilenebilir enerji alanındaki projeleri ile gelecek nesillere, yenilikçi, enerjide dışa bağımlı olmayan, güçlü bir Türkiye bırakmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Generalsolar Enerji olarak anahtar teslim hizmet sunduğumuz GES projelerinde yatırımcılarımıza ilk başvurudan itibaren geçici kabule kadar tüm proje geliştirme ve uygulama safhalarında uzman kadromuz ve yenilikçi vizyonumuz ile hizmet sunmak adına işimizin her aşamasında büyük bir titizlik ve özenle çalışmaktayız. Karşılıklı güven ve memnuniyet içinde kurulan ilişkilerin bizi başarıya götüreceğinin bilinciyle sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ödün vermemekteyiz.

Şirketimiz tarafından Türkiye'nin birçok yerinde başarı ile tamamlanan projeler, solar sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerlememiz adına iyi birer referans niteliğindedir.

GES yatırımcılarımıza işin her aşamasında kaliteli hizmet sağlamaktayız.

  • Saha keşfinin yapılması (çevresel gölgelenme faktörleri, kot farkı, yön incelemesi ve alt yapı hesapları)
  • Saha keşfinde alınan ölçümler ve bilgiler dâhilinde elektrik, mekanik projelerinin mevcut sahaya uygun şekilde tasarım yapılması ve proje onay süreci
  • Teşvik & Hibe Süreçlerinin Takibi
  • Arazinin solar sisteme uygun şekilde düzenlenmesi sürecinin kontrolü
  • Dünya Çapında kabul görmüş kalite standartlarına sahip Güneş Enerji Sistemi Ekipmanlarının ve Enerji Nakil Hattı montajının yapılması,
  • Sistem entegrasyonu,
  • Tesisin test, devreye alma ve kabul işlemleri,
  • İşletme ve bakım hizmetleri,

İletişim
Ali Demirdaş
Tel: +90 532 216 2040
a.demirdas@generalsolar.com.tr
Gaziantep-Türkiye