Garanti Finansal Kiralama A.Ş. unvanıyla, yurt içi ve yurt dışında finansal kiralama işlemleri yapmak amacıyla 9 Ekim 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, geniş bir müşteri tabanını kapsayacak şekilde kurumsal, ticari, küçük ve orta boy işletmelerin leasing işlemlerini gerçekleştirmektedir. Çağın olanaklarını müşterilerine ulaştırmak amacıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Garanti BBVA Leasing, her alanda müşterilerinin yanındadır.

Garanti BBVA Leasing, Türkiye genelindeki 13 şube, Garanti BBVA şubeleri, çağrı merkezi, web sitesi, mobil site ve sosyal medya kanallarını kullanarak müşterilerine ulaşır. Büyük düşünen, tecrübeli ve teknik uzmanlığı yüksek ekibiyle, çalışan memnuniyetini de ön planda tutarak sektöre yön veren Leasing şirketidir.

Yatırımın ve büyümenin finansmanında önemli rol alan Garanti BBVA Leasing, “Makine ise Leasing Leasing ise Garanti BBVA Leasing” sloganıyla her türlü makine yatırımlarında uzmanlaşmış kadrosu ile, müşterilerin yatırım finansmanı ihtiyaçlarına uygun finansman modelleri sunar ve bu süreçlerde danışmanlık hizmeti de verir.

Garanti BBVA Leasing, Standard and Poor’s (S&P) ve Fitch Ratings Şirketlerinin ikisinden de rating notu alan leasing şirketidir.

Uluslararası piyasalarda da iyi tanınan, nitelikli insan kaynağı, güçlü teknik altyapısı, etkin müşteri ve satıcı ilişkilerine sahip, sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle fark yaratan Leasing şirketidir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Müge Sevginer
+90 530 954 3684
msevginer@garantibbvaleasing.com.tr
İstanbul

HABERLER

Enerji Finansmanında Akla İlk Gelen Leasing Şirketi Olacağız

Garanti BBVA Leasing, yenilenebilir enerji yatırımlarına güneş, jeotermal, rüzgâr, biyokütle ayrımı yapmaksızın destek sunuyor. Garanti BBVA Leasing Genel Müdürü Selahattin Güldü, “Enerji finansmanı deyince akla ilk gelen leasing şirketi olacağız” ...

Garanti BBVA Leasing & Erikoğlu Sunsystem Enerji İşbirliği

30 yıllık tecrübesiyle leasing sektörünün gelişmesine büyük katkıda bulunan Garanti BBVA Leasing, müşterilerine özel finansman desteği sağlamak üzere, Türkiye'de güneş enerjisi sektöründe 20 yıllık deneyimiyle ilklere imza atan Erikoğlu Sunsystem ...