FORM ELEKTRİK MUHENDİSLİK A.Ş, 2000 yılıdan itibaren %100 yerli sermaye ile Yenilenebilir Enerji, Enerji Depolama Çözümleri ve Akıllı Şebeke konularında faaliyet gösteren satış ve mühendislik firmasıdır.

Kurucu üyeleri Sönmez ÖZDEMİR ve Ersan KOCAK’ın kurumsal vizyonları sonucu Türkiye’de ortalama her 4 yenilenebilir enerji santralinden 1’ine ürün veya hizmet sağlayarak sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almış, paydaşların takdirini kazanmıştır.

Solar İnverter, Enerji Depomala sistemleri, Enerji Otomasyonu, AG Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları ve Sekonder Koruma Röleleri ile enerji yatırımlarını daha güvenli ve verimli kılmayı amaçlamaktadır.

Yenilenebilir Enerji sektörünün yani sıra dünyada enerji sektöründe başarılı markaların başta Thytronic, Noja Power, Horstmann olmak üzere Türkiye temsilciliğini yürüten firmamız 21 Elektrik Dağıtım Şirketi ve OG Hücre üreticisi firmaların çözüm ortağıdır.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Oğuzhan Bardakçı
satis@formelektrik.com
+90 549 312 4560
Ankara

HABERLER

Antalya Belediyesi MATCH UP Projesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, MATCH UP projesi kapsamında kendi elektriğini üreten ve depolayan ilk belediye olarak tüm belediyelere örnek olacak bir GES sistemine ev sahipliği yapacak. MASFEN ENERJİ firması tarafından yürütülen; ...

Growatt Inverter, Form Elektrik A.Ş. ile İş Birliğine İmza Attı

Dünya çapında 17 GW kurulu gücü ve 1,7 milyonun üzerinde ürün tedariği ile Dünya Invertör Marka Sıralamasında ilk 5‘te yer alan Growatt Inverter ile 2000 yılından itibaren %100 yerli sermaye ...